Hotele i urlop

HOTEL HENRIETTE

Sup

Via Trento, 36 - 38027 MalŤ (TN)
+39 0463 902110
+39 0463 902114

opis


Witamy ! Przed przejściem przez winnice Piana Rotaliana następnie wśr√≥d sad√≥w jabłoniowych w Val di Non końcu przybywają w Val di Sole ....
W kolejne dziesięć minut drogi coraz bardziej charakter otaczającej przyjdziesz do miejscowości Mężczyzna, wzdłuż gł√≥wnej drogi, znajdziesz nas tam na lewo i rozpoczęcie wakacji .
Przytulne pokoje , nasz pyszne lobby , pokoje gastronomicznych i mały, ale piękny spa są przeznaczone dla tych, kt√≥rzy cenią sobie przyjemność relaksujący wypoczynek .
W hotelu Henriette odkryć " harmonię między alpejskim stylu i nowoczesnego wzornictwa dla przyjemności miejscu , rodziny, cichy i spokojny .

serwis


Wellness:
Basen - łaźnia turecka - sauna fińska - Whirlpool - Thermarium - trifacial solarium - siłownia

Rozkosze stołu :
Proste dania z g√≥rskich dolin Trentino z smaczne potrawy , smak czysty i prosty , a może tradycyjne dania kuchni śr√≥dziemnomorskiej z dobrego grappa Trentino po obiedzie chce obudzić w was uczuć i upodobań zapomnianych .

Nasze pokoje , wszystkie z balkonem od strony południowej , z widokiem naszych g√≥rach , kt√≥re zostały urządzone tak, aby powitać Państwa w kameralnej atmosferze i czujesz się jak w domu.

z € 51,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy