Hotele i urlop

HOTEL VILLA TERESA


Viale Tito Minniti, 4 - 17025 Loano (SV)
+39 019 668349
+39 019 668219

opis


Witamy na Hotel Villa Teresa, położony w cichej , zaledwie kilka kroków od nowej promenady Loano , pełnej palm i charakteryzuje się pięknymi fontannami , który obejmuje szerokie plaże, których plaże są chronione przez rafy sztucznego pod wodą .

Krótki spacer do zabytkowego i handlowego centrum , gdzie można zwiedzić starożytne Palazzo Doria , jego ściany nakładające i wspaniała katedra z 1600 roku, poświęcony św Jana Chrzciciela.

Miasto jest chronione przez łuk gór , który nadaje mu szczególnie korzystne warunki klimatyczne i wyjątkowa w porównaniu do sąsiednich terytoriów , bo to nazywa się " The Island of the West " .

serwis


Hotel prowadzony jest przez właścicieli , i wita swoich Gości w nowoczesne i wygodne, zapewniając całkowity relaks , rozpieszczany przez znakomitych dań i wielką gościnnością .
Pokoje wyposażone są w łazienkę z suszarką do włosów , sejf, TV - kolorowy wyświetlacz LCD , bezprzewodowy dostęp do Internetu (bezpłatny), klimatyzacja , telefon i balkon .
W jadalni , klimatyzowane i komfortowe , serwujemy szeroki wybór menu z typowych potraw regionalnych , a nasze potrawy z ryb każdego dnia. Bufet warzyw codziennie w porze lunchu i kolacji , i nie zapomnij, bogate w formie bufetu, dostępne codziennie rano w sali śniadaniowej , gdzie nie zawsze domowe desery .

Bar Room
Ogrodowy
Prywatny parking ( gratis) dla wszystkich naszych gości
Menu dla dzieci oraz indywidualne diety
Wi-Fi
Plac zabaw dla dzieci wyposażony w naszym ogrodzie
Zwierzęta domowe dozwolone
Karty kredytowe
Osiedlili plaże

z € 52,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy