Hotele i urlop

HOTEL CARLTON


VIA ENOTRIA, 3 - 30016 Lido di Jesolo (VE)
+39 0421 362288
+39 0421 362828

opis


Carlton Hotel 4-gwiazdkowy nadmorski Jesolo. Przytulny i elegancki hotel w Jesolo bezpośrednio z widokiem na Morze Adriatyckie i dysponuje dobrze wyposażoną prywatną plażę i dwa baseny z jacuzzi, basen przy plaży z wody słonej lub słonawej, z drugiej przy basenie parku ogród z czystą wodą. Oczywiście są mini baseny dla naszych najmłodszych gości. Baseny i plaża są do wyłącznej dyspozycji naszych klientów.

Czekamy na Państwa w naszym 4-gwiazdkowy hotel przy plaży w Jesolo.

15 km z drobnym złotym piaskiem, wyposażone w parasole i leżakami, plażowe, bary na plaży i terenów dla rozrywki i sportu: To, co czeka na Ciebie w hotelu Carlton Jesolo, znanego 4-gwiazdkowy hotel.

Kwadraty miasto żyje z imprez i pokazów, a długi deptaku z restauracji, pizzerii, barów dyskotek, sklepów, aby Jesolo miejsce dla niezapomniane wakacje na każdą potrzebę i wieku.

Nasza obietnica jest, aby wakacje, która pozostawi wspomnienia ... niespotykany w naszych 4 gwiazdki Jesolo.
Możesz cieszyć się wspaniałe widoki na basen budząc się rano i dotrzeć w absolutnej wygody złotą plażę, gdzie można zrelaksować się u podnóża błękitne morze z oczu w kierunku nieba.
Między nurkowania i innych naszych pracowników jest zawsze gotowy zaoferować profesjonalną obsługą i dostosowane przed spacer odkryć centrum Jesolo z setkami sklepów stoi na ponad 12 km od pieszego.

serwis


Wspaniałą lokalizację między Turynie i Mediolanie kwadratowy pizzy, cichej okolicy, która ożywa wieczorem wzdłuż deptaku pełen sklepów, barów, pubów i imprez muzycznych i pokazów. Hotel Carlton, 4-gwiazdkowy hotel w Jesolo jest idealnym miejscem, aby móc bawić i odpocząć w wakacje w hotelu Jesolo morza. Jak obudzić się po prostu otwórz oczy, spójrz na balkon i cieszyć się pokaz wyjątkowe, wspaniałe widoki na morze Jesolo. I "To jest piękno nadmorskiego hotelu, piękno budzi się o świcie, która wznosi się bezpośrednio z morza i iść spać, podczas gdy słońce pieści toczenia fale morza. Wszystko to zaś drobny, złoty piasek i atmosfera sprawia, że ​​jest wyjątkowy i niezapomniany.
Relaksacyjne i zdrowotne, są koniecznością w naszym hotelu przy plaży, wyposażone we wszelkie udogodnienia dla każdej potrzebie. Nie tylko mają dwa baseny z jacuzzi zrobić nabrzeże, ale będziesz mieć również prywatnej plaży, z której można się opalać opalanie przez zrelaksować. Beachfront'll znaleźć naszej restauracji, gdzie można skosztować wyjątkowych potraw i spektakularne, zdolne zachwycać nawet największych smakoszy. Jeść podczas oglądania na błękitne morze to wyjątkowe doświadczenie, które łączy w sobie smak potraw z przyjemnością wzroku. Przekąski, desery i owoce są w formie bufetu, a pozwoli Ci wybrać to, co chcesz.
Cichy, ale centralna lokalizacja naszego hotelu sprawia, że ​​jest to idealne miejsce dla rodzin, ale także dla młodych ludzi, którzy lubią się bawić.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy