Hotele i urlop

RIVELLA'S HOTELS


Via Oriente, 72 - 30016 Lido di Jesolo (VE)
+39 0421 961122
+39 0421 961055

opis


Złota plaża, która rozciąga się pomiędzy piniowego lasu i najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych fabryk Adriatyku . Na plaży w Jesolo jest idealnym miejscem do uprawiania sportów takich jak siatkówka plażowa, windsurfing, żeglarstwo , fitness na świeżym powietrzu , aby bawić się z dziećmi na placach zabaw , lub po prostu zrelaksować się w promieniach słońca lub wybrać się na spacer . Plaża w czołówce o bezpieczeństwo zawodników , który oferuje możliwość wypoczynkowych w całkowity relaks .

Hotele w pobliżu :
W długiej, piaszczystej plaży w Lido di Jesolo , w pobliżu Wenecji, Rivella Rodzina organizuje się wakacje . Pół wieku doświadczeń w swojej służbie . Hotele przy plaży z basenem i prywatną plażą .

serwis


Rivella za hotele, z zakresu 4 i 3-gwiazdkowe hotele - wszystko plaży z basenem i prywatną plażą - jest w stanie sprostać w dobrej cenie, pragnienia i wyrafinowane wymagających klientów. Dla miłośników luksusu i relaksu, oferuje Hotel Ermitage niezrównany 4-gwiazdkowy hotel w kształcie wkładki w zieleni lasu sosnowego. Dla tych, którzy oprócz luksusu i komfortu, doceniając światła i polotu z wieczornym i nocnym życiu wzdłuż legendarnej Via Bafile, oferuje Hotel and Residence Niagara do 4 gwiazdek, jak również luksusowe Królewski Aparthotel 3 gwiazdki, idealny dla tych, którzy chcesz połączyć zarówno komfort hotelu i swobodę, że tylko mieszkanie może przynieść. Dla tych, którzy szukają pośrednie między rozmachem i relaksu, obiecuje Hotel La Bussola 3 gwiazdki, gdzie duże rodziny lub pary proste, mogą cieszyć się cichy i spokojny z jakością, która wyróżnia Wakacje podpisał Rivella!

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy