Hotele i urlop

HOTEL FEDAIA


Via Costa, 111 - 38032 CANAZEI (TN)
+39 0462 601327
+39 0462 602558

opis


Nasz dom jest dla Ciebie!

MY JOY !!!


Zdecydowaliśmy się przedłużyć, ale ma nowy zarząd nowy pomysł, aby skupić się na gości, a nie nowy dom ... ale bardziej przyjazna!

Nie martw się: jakość, obsługa, nasza firma pozostaje taka sama!

Nowy sezon zaczyna ... i najlepsza pamięć jest zawsze do mojej matki i babki, która w moim sercu, kiedy my staraliśmy się zapamiętać twarze, znamiona tych, którzy przeszedł w naszym domu; Pamiętam nasze ciężkie przypadki zauważyć, że dotknął niemal zawsze przynoszą je do mnie w pokoju. "Rosalba - moja mama mawiała - nauczyć się uśmiechać, najlepsze jest jeszcze przed nami."
HOTEL fedaia jest dom rodzinny, dom, w którym jeden wzrosło; łatwo znaleźć, tu i tam, wspomnienia: stół, krzesła, wazon, obraz. Atmosfera jest prosty i spokojny, powietrze jest odczuwane to uczucie stojąc przy oknie świecie pełnym kolorze.
Hotelarstwo i dobry humor, powitanie jest szczery i prosty: znajdziesz się w domu. Lokalizacja jest strategicznym, a nie daleko od Canazei, chodzić lub jeździć na rowerach. Alba jest górskiej miejscowości, gdzie tempo jest nadal pod znakiem czasu.
Nasz jest duża terytorium:
Dziś wspinać z przewodnikiem górskim i instruktorem narciarskim Gino, mąż Rosalba ale także towarzysza, przyjaciela. Jego motto? Jeżeli nie będą skuteczne, ważną rzeczą jest lokalizacja, będąc w konsorcjum;
Jutro przejażdżka wzdłuż cyklu zalecanej przez Thomas spotkać w lesie, z jego perfum, wracając uśmiech tysiąc odcieni Angelica przypomina, że ​​wszystko jest daleko.

Dolomity Dziedzictwa UNESCO, Marmolada w Val di Fassa, sztuka, gotowanie, przyroda, sport: życia tutaj pachnie więcej.

serwis


Jak w domu dałeś indywidualne podejście na każdym rogu, więc chcieliśmy, aby się aby nasz musujące i jasne domu.
Rankiem wszystko jest nerwowe, ale powoli, wyjaśnia mapy, gotowe na wycieczkę lub na nartach; Wydaje się, aby zobaczyć skrzydła Sprout dla tych, którzy zdecydowali się na nartach lub korzeni tych, którzy krok po kroku na szczyt.
W miseczkach południu dymu herbaty lub wirówek zaspokoić pragnienie natury i wieczorem, oczy mieć kołysały przez szum wiatru w lesie.
Smak jest jednym ze sposobów, które najbardziej wpływają na nasze życie. Wybieramy to, co lubimy, czego nie lubimy, a przede wszystkim, determinuje nasze preferencje.
Rotacja smaków i wyboru: to, co znajdziesz na stole śniadanie.
Nasze śniadanie daje wielką energię ... jako gustu! Poznasz nie tylko gospodynie domowe, ale zauważa eksplozję odcieniach aby dać Ci dobry!

sanatorium
Relax nie oznacza tylko spać kilka godzin więcej dziennie. Co chcemy doświadczyć w naszym wellness rogu jest prawdziwym przywrócenie organizmu. Ważne jest, aby pozwolić mięśniom zregenerować i ożywić umysł i odkryć na nowo uczucie relaksu.
Z sauny, która przypomina typowy Ladin Stube, pomoże Ci odświeżyć od intensywnych dniach spędzonych na stoku lub na dużych wysokościach pomiędzy świstaki, orły i krów na pastwisko.
Wanna będzie trochę odprężenia, można zafundować sobie po dobrym dniu spędzonym na nartach lub pieszej na dużych wysokościach.
Usługa sauny i niezbędne ręczniki, które już znaleźć w naszym centrum odnowy biologicznej, są wliczone w salonie, podczas gdy wanna jest dostępna w cenie € 6.00.
Nasze pokoje są proste, ale starannie szczegółowe, ułatwi swoje odbicie i równowagę fizjologiczną. Brak koloru lub stres lekki, ale wygodne miejsce przeznaczone tylko dla ciebie.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy