Hotele i urlop

HOTEL GARDEN


Via Custoza, 2 - 53100 SIENA (SI)
+39 0577 567111

opis


Otoczony dużym, majestatycznym parkiem z XVIII wieku, z zabytkowymi rozetkami i rzeźbami trawertynu, hotel Garden znajduje się poza murami, kilka minut spacerem od Porta di Camollia, zabytkowej bramy do miasta Siena, zamkniętej dla ruchu kołowego.
Hotel Garden znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od dworca kolejowego w Sienie, tuż obok przystanku autobusowego prowadzącego do centrum miasta lub do San Gimignano i Florencji

serwis


Hotel Garden oferuje swoim Gościom słynną restaurację La Limonaia, w której szef kuchni przygotowuje twórcze Tuscan smaki, dwa odkryte baseny, kort tenisowy i obfite śniadanie w formie bufetu serwowane na uroczy, panoramiczny taras na Sieny.
Czterogwiazdkowy hotel Garden Garden mieści się w głównej willi lub przyległym aneksie i oferuje telewizję satelitarną, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz minibar. Restauracja La Limonaia oferuje specjały z Toskanii oraz wybór lokalnych win, które można delektować się na tarasie z widokiem na Sienę, a śniadanie obejmuje wypieki, świeże rogaliki, naleśniki, jogurt domowy, jajka, boczek, ser i bezglutenową żywność na życzenie.
Wszystkie wypieki oferowane przez naszą restaurację produkowane są w naszym warsztacie wnętrz, przygotowywane z troską i tradycją przez sprytne ręce naszego papieskiego neapolitańskiego pastora Pasquale.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy