Hotele i urlop

HOTEL ITALIA


Viale Camillo Benso Conte di Cavour, 67 - 53100 SIENA (SI)
+39 0577 44248

opis


Szukasz hotelu w Sienie, gdzie czujesz się jak w domu bez utraty profesjonalizmu dużego hotelu? Tutaj jest właściwy wybór dla Ciebie i będziesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki! 300 metrów od centrum dla pieszych, całkowicie odnowiony, z parkingiem, 65 pokoi typu "comfort inclusive", z Sky Vision i bezpłatną bezprzewodową obsługą WiFi.
Niezależnie od celu podróży, jesteśmy tutaj, aby dać Ci wszystko, co czekamy na Ciebie!

serwis


Czy wierzysz także, że pomimo szybkości dzisiejszego świata, co jest jeszcze różnicą, są ludzie? My wierzymy. Dla nas liczy się ludzka relacja, ciepło szczerego uśmiechu w dniu przyjazdu i ducha powitalnego. Przywitanie jest sztuką i przywilejem, które oferuje tym, którzy wybrali nas najlepiej. Z tego powodu pracownicy hotelu Italia oczekują z entuzjazmem i profesjonalizmem oraz zrobią wszystko, aby Siena było komfortowo i niezapomniane.
Czego oczekujesz w naszym 3-gwiazdkowym hotelu?
Oferowane przez nas usługi są sposobem, w jaki wiemy, aby spędzić pobyt w jakości.
Nie zaszczycimy się gospodarzem, chcemy was pocieszyć i pozwolić pozdrowić pożegnanie, ale pożegnanie z kolejną wizytą.
Dowiedz się tutaj o naszych usługach.
Nasze nie tylko śniadanie, ale dobry dzień w stylu, aby dać ci ładunek i dobry humor zasługujesz.
Odkrywacie niespodzianki Gran Buffet Italia ze słodkimi i pikantnymi przysmakami, smakołykami na najbardziej pyszne podniebienia, bezglutenowe i wegańskie. Absolutna wiadomość: maszyna do pieczenia! A nasze ciasta i herbatniki są ręcznie robione przez nasz sklep cukierniczy.
Hotel Italia oferuje 65 pokoi o różnej typologii i stylu.
Możesz wybierać między pokojami standardowymi, superior i executive, oprócz naszego najmodniejszego pokoju miłości i rodzinnego Junior Suite.
Sprawdź funkcje i dokonaj wyboru. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do stworzenia wspaniałego pobytu "na miarę"!

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy