Hotele i urlop

AGRITURISMO BORGO VIGNA VECCHIA


Via Di Montauto, 4 - 50050 CERRETO GUIDI (FI)
+39 0571 55492

opis


Gospodarstwo Borgo Vigna Vecchia jest realizacją marzeń naszego ojca Mario, który już nie był wśród nas, który dzięki swojej pasji kierował nas przez te wszystkie lata, aby odkryć sztukę organizacji i powitania.

Dzisiaj, nasze dwie siostry Sandra i Antonella z naszymi małżonkami Daniele i Alessandro nadal inspirowane swymi naukami kontynuują rodzinną tradycję serdeczności i gościnności.

Borgo Vigna Vecchia Farmhouse to piękny dom położony na delikatnym wzgórzu w otoczeniu Cerreto Guidi otoczony przez świeckie winnice i gaje oliwne.

Tutaj można spędzić wakacje relaks, dziel się i dobrze jedząc, zanurzony w bujnej przyrodzie Toskanii i w niewielkiej odległości od artystycznych cudów Florencji.

serwis


Borgo Vigna Vecchia jest owocem i istotą gospodarstwa Montauto II, która z wielką uwagą na tradycję i historię wytwarza wino i olej w odniesieniu do miłości do tej ziemi i prawdziwości jej produktów.

Możemy kupić bezpośrednio nasze produkty agroturystyczne, wino, vinsanto, oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, herbatniki, dżemy i inne specjały toskańskie.

Miłość do naszej ziemi i miłość do gościnności łączą się, aby stworzyć to magiczne miejsce spokoju i odkrywania prostych rzeczy.

Borgo Vigna Vecchia oferuje dwanaście urządzonych apartamentów, zaprojektowanych i starannie inspirowanych otaczającym krajobrazem, gajami oliwnymi, winnicami i farmą.
Zielone, czerwone i żółte są przeważającymi kolorami zmieszanymi z aromatami i zapachami roślin aromatycznych w ogrodzie, zapachem dojrzałych winogron i oliwek oczekujących na zbiory ...

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy