Hotele i urlop

AGRITURISMO CASALTA DI SOTTO


Via Certaldese, 12 - 50026 SAN CASCIANO IN VAL DI PESA (FI)
+39 055 824 8213

opis


NOWA ZARZąDZANIE!
Właściciele, Marina i Paolo, witają cię w pięknej farmie zanurzonej w zieleni toskańskiej wsi.

Wyposażenie willi zostało całkowicie odnowione. Duża sala śniadaniowa w stodole, wygodne wspólne obszary, jasne i świeże pokoje z prywatną łazienką. Goście mają dostęp do wszystkich pokoi w willi. Oczywiście, jeśli dobrze zachowują się psy, mogą dostać się do pomieszczeń, we wspólnych pomieszczeniach iw dużej zamkniętej przestrzeni, ale nie w basenie iw ogrodzie bez opieki.

serwis


7 jasnych pokoi i 2 apartamenty, basen, śniadania w 0, zwierzęta domowe, duże powierzchnie na zewnątrz. Śniadanie wliczone w cenę produktów lokalnych w km0. Z wyboru nie ma telewizora, który jest dostępny w pomieszczeniach ogólnodostępnych.
B & B znajduje się około 3 km od San Casciano Val di Pesa, 25 km od Florencji i 40 km od Sieny. Jest to świetny punkt wyjścia do zwiedzania Chianti i licznych charakterystycznych osad.
Możliwość opuszczania psów na kilka godzin, jeśli musisz iść do muzeów lub innych. Opiekunka dla psów na życzenie, lekarz weterynarii dostępny w okolicy.
Wejście do muzeów Florencji. Prywatne wycieczki po piwnicach Brunello di Montalcino i na żądanie wycieczki po kawałkach.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy