Hotele i urlop

AGRITURISMO CASA ERCOLE


Via Sillano , 13 - 50022 GREVE IN CHIANTI (FI)
+39 055 8546139

opis


Gospodarstwo rolne Casa Ercole znajduje się na wzgórzach Chianti Classico pomiędzy Greve in Chianti a Panzano, w połowie drogi, około trzydziestu kilometrów w obu kierunkach, między Florencją a Sieną. Strategicznie usytuowany, aby z łatwością dotrzeć do wielu ciekawych miejsc w Toskanii.

Dominuje na grzbiecie oddzielającym dolinę Peszy i Greve, otoczoną starożytnymi i pięknymi krajami bogatymi w historię i tradycje. W bezpośrednim sąsiedztwie miejsca Etrusków zamku Montefili i tych samych "rzymskich" imion: Herkules, Ercoluzzo, Sillano, oznaczają starożytne pochodzenie tych osad.

serwis


Wielki dom z kamienia urodził się w 12 wieku jako dom wieży, a następnie w następnych stuleciach do końca XIX w. Obecny charakterystyczny kształt z piastą w środku.

Gościnność jest oferowana w mieszkaniu dla 4 osób, która może być dodana do trzeciego pokoju dla 6 osób na pierwszym piętrze domu iw pokoju dwuosobowym dla 2 osób na parterze.

Ogrodu i widokowe tarasy są zarezerwowane dla naszych gości, ale dostępne przestrzenie mnożą się w ogrodzie, w szkółce roślin aromatycznych i „oliwnym, gdzie można chodzić, a na zachodzie słońca, spojrzenie na jelenie, jeżozwierze i lisów w ich środowiska naturalnego.

Widok na wzgórza Chianti jest przepiękny, a zmiana światła zawsze ujawnia nowe krajobrazy na horyzoncie.


W Casa Ercole chcemy zaoferować spokojny pobyt w prostym, ale zadbanym środowisku. Meble to rodzina z początku XX wieku, wyposażenie dodatkowe to rzemiosło. Życie w gospodarstwie jest zawsze dostępne dla naszych gości, jednak chcemy zapewnić maksymalną prywatność.

W farmie Casa Ercole wszystkie produkty, olej, owoce, warzywa, a także aromatyczne i ozdobne rośliny uzyskuje się wyłącznie metodami biologicznymi. Ptaki i motyle również wiedzą, że w dużych ilościach i odmianach zaludniają nasze zieleń.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy