Hotele i urlop

HOTEL CORTE DEI MEDICI


Via del Canto dei Nelli, 2 - 50123 FIRENZE (FI)
+39 055 292787

opis


Hotel Corte Dei Medici położony jest w zabytkowym sercu miasta W starożytnym budynku z 500, będącym własnością starożytnej rodziny Mercantile, otoczony jest jednym z najważniejszych kościołów we Florencji, Bazylika San Lorenzo, położona na tym samym placu.


Wokół Bazyliki jest żywy i charakterystyczny rynek San Lorenzo, najważniejszego miasta, które przechodzi przez Via dell'Ariento, Piazza San Lorenzo, Via del Canto dè Nelli, Via Sant'Antonino, Via Panicale, Piazza del Mercato Centralnie, gdzie można kupić odzież, skórzane przedmioty i pamiątki.

Kilka kroków od kościoła znajdziesz słynne kaplice Medici, miejsce pochówku rodziny MEDICAL, muzeum, które szczyci się miliardami odwiedzających przez cały rok.

Jesteśmy bliską grupą, wstajemy rano z uśmiechem i uśmiechem, któremu zabieramy cię do siedzenia w sali śniadaniowej wesoło.

Wśród smakowitych cappuccino i kogoś, kto patrzy przez okno i kontemplując wspaniałą Bazylikę San Lorenzo, siedzi trochę ... i przygotowuje się do nas do widzenia.

serwis


Obfite śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w sali śniadaniowej w godzinach 7.30 - 10.30

Dla tych, którzy chcą odpocząć po dniu muzeum we Florencji, nasz hotel oferuje czytelnię z niewielką wielojęzyczną biblioteką oraz punkt internetowy, aby skonsultować się z Twoim e-mailem lub potwierdzić przelot.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel będzie do Państwa dyspozycji przy rezerwacji muzeów i wskazówek dotyczących restauracji.

Faks i kserokopiarka
Recepcja czynna jest przez całą dobę
Przechowalnia bagażu
Parking (płatny)
Winda
Taksówki
Indywidualnie sterowana klimatyzacja
Pokoje dla niepalących
szopka
suszarka do włosów
Prywatna łazienka
obudzić się
Darmowa woda mineralna
Pokoje rodzinne
bezpieczny
Indywidualne ogrzewanie
Telewizja satelitarna z ekranem plazmowym
Okna dźwiękoszczelne
Biurko i krzesło
Dodatkowe łóżko
Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w holu, pomieszczeniach ogólnodostępnych i pokojach.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy