Hotele i urlop

HOTEL DELLA SIGNORIA


Via delle Terme, 1 - 50123 FIRENZE (FI)
+39 055 214530

opis


Hotel Della Signoria usytuowany jest w zabytkowym centrum Florencji, w odległości kilku kroków od Ponte Vecchio i Uffizi, z ekskluzywnymi widokami na Piazza della Signoria, pośród wspaniałych pałaców i muzeów, które zawsze sprawiły, że nasze miasta były niepowtarzalne.
W elegancko urządzonych pokojach z bezprzewodowym dostępem do Internetu, można cieszyć się wspaniałymi wakacjami we Florencji, trzygwiazdkowym hotelem w pobliżu Piazza della Signoria, otoczony cichą i odprężającą rodzinną atmosferą.
W hotelu znajduje się komfortowy parking dla osób podróżujących samochodem i miły taras, w którym można zjeść śniadanie.

serwis


Tradycyjny hotel w centrum Florencji, Hotel della Signoria wita Państwa z nieodpartej florenckiej przyjaźni w rodzinnej atmosferze, gustownie urządzonych i wyposażonych we wszelkie wygody, zaledwie kilka kroków od Piazza della Signoria.
Jeśli kochasz eleganckie i dobrze utrzymane rezydencje, gdzie zawsze każda twoja potrzeba jest zawsze wzięta pod uwagę, a przyjemność pobytu jest zawsze na pierwszym miejscu, to docenisz Hotel Signoria.
Hotel dysponuje bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, garażem płatnym za garaż i pięknym tarasem, w którym można odpocząć w chwilach relaksu, a przy okazji zamówić aperitif lub jeden z koktajli przygotowywanych w hotelowym barze.
Podczas pobytu wykwalifikowany personel z przyjemnością udzieli Państwu informacji na temat tajemnic Florencji i jego wspaniałych okolic z wycieczkami i zwiedzaniem miasta. Zapytaj w recepcji wszystkie potrzebne informacje, aby zarezerwować wycieczkę z przewodnikiem, wycieczki, muzea i pokazy.

Śniadanie serwowane jest na tarasie z widokiem na dachy Florencji, otwarte w porach roku z przyjemnymi temperaturami, zamknięte i ogrzewane zimą, zamknięte i klimatyzowane latem.
W słodkich i pikantnych potrawach serwowane jest zawsze obfite śniadanie w formie bufetu, obejmujące świeże i pachnące produkty, salami, rogaliki, sok pomarańczowy i włoskie espresso. Na życzenie serwowane jest przy stołach.

Jeśli podróżujesz samochodem, z przyjemnością dowiesz się, że będziesz mieć dostęp do ZTL, aby dotrzeć do hotelu Signoria. Gdy bagaż zostanie pobrany, nasz personel zaparkuje samochód w pobliskim garażu płatnym.

Każdy z pokoi w hotelu della Signoria został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Państwu przyjemnego i przyjemnego pobytu we Florencji. Wszystkie nowoczesne udogodnienia wyposażone są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzację i telewizję Sky.
Z niektórych z nich roztaczają się przepiękne widoki na Ponte Vecchio. Pokoje urządzone są w nowoczesnym, atrakcyjnym i delikatnym stylu. Są to pokoje typu Classic, Superior i Deluxe.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy