Hotele i urlop

VICTORIA PALACE WELLNESS HOTEL


Viale Carducci, 24 - 47841 CATTOLICA (RN)
+39.0541.962921

opis


Witamy w naszym czterogwiazdkowym hotelu Cattolica na morzu, w którym komfort i design będą Twoimi towarzyszami wakacji, czy chcesz cieszyć się plażą, czy to podróż służbowa czy samopoczucie.
Hotel bezpośrednio nad morzem zachwyci Państwa spektakularnym widokiem, które zapewni Ci tylko pełne szkło.

serwis


Hotel jest w pełni klimatyzowany i duże tarasy z widokiem na morze, otwarty 24 godziny na 24, parking i garaż z parkowanie samochodu i czółenka, organizacji transportu na lotnisko Federico Felliniego w Rimini.
Ponadto kantor wymiany walut, przechowalnia bagażu, bezpłatne rowery miejskie i wypożyczalnia rowerów górskich, obsługa pokoju.

Aby połączyć się z resztą świata, możesz uzyskać dostęp do lokalizacji w Internecie lub skorzystać z połączenia bezprzewodowego: połączyć usługi faksowania i kserowania. Jeśli chcesz zrelaksować się w czytaniu, maxi ekran z telewizją satelitarną jest bar z przekąskami, są do Państwa dyspozycji.
Nasza struktura ma umowę z San Giovanni in Marignano Riviera Golf and Beach Dolphins Beach Village (60-62 łazienki w przedniej części hotelu”), a jeśli jesteś zainteresowany, aby uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach w naszej Riviera, będzie nasz odbiór na adres i zarezerwować dla Ciebie pokazy i wieczory.
Jeśli chcesz, aby w pełni cieszyć się wakacjami, nasze życie SPA czeka na daje wspaniałe chwile dobrego samopoczucia, od masaży do łaźni tureckiej, chodzenie do fitness, to będzie oazą zregenerować.
Śniadanie w formie bufetu obejmuje również część dietetyczną i bezglutenową. W porze lunchu i kolacji warzyw, przystawek i deserów i menu a la carte, oferującej dania mięsne i świeże ryby codziennie, zainspirowany kuchni lokalnej i międzynarodowej, a także z możliwością wahań.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy