Hotele i urlop

HOTEL GRAZIELLA


Via D. G. Giovenale, 3 - 47814 BELLARIA IGEA MARINA (RN)
+39 0541331652

opisHotel Graziella znajduje się 20 metrów od morza, w centrum miasta, w pobliżu parku i wyłączonej z ruchu kołowego wyspy.
Znajdziesz tu ciepłe i wygodne otoczenie, aby cieszyć się przyjemnym i relaksującym wypoczynkiem w całkowicie klimatyzowanym hotelu.
Przytulny bar, winda, pokoje z balkonem i telewizorem LCD oraz duża klimatyzowana sala jadalna czekają na Ciebie.

serwis


Kuchnia mamy jest zawsze w sercu, nie ma nikogo, kto nie lubi się przechwalać specjalnościami ich domu, lasagni, tagliatelle, pieczonego kurczaka, pizzy ... i gotowaniem Mammy co jakiś czas. Mara jest właśnie taka, prawdziwa, domowej roboty, stworzona z serca iz doświadczeniem ponad dwadzieścia lat za piecem dla swoich dzieci i dla wszystkich swoich klientów ... którzy są trochę jak rodzina!

Podobnie jak w domu wszystkie posiłki mają bardzo elastyczne godziny, dzięki czemu możemy zaspokoić potrzeby wszystkich naszych gości, zarówno małych, jak i dużych.

Niepowtarzalny bufet z przekąskami otworzy obiady i kolacje, warzywa, sałatki, przysmaki i ciepłe przystawki zaostrzą Twój apetyt, który następnie całkowicie zaspokoi nasze codzienne menu, dania charakteryzujące się mieszanką naszych umbryjskich początków z kuchnią Romagna: lasagne alla romagnola do makaronu alla norcina lub soczystego sosu z ryb, od piadiny z squacqueronem i rukolą do sera z dżemem i miodem lub grillowaną rybą lub mięsem.
Desery będą wtedy co wieczór, by niecierpliwie czekać!


Mondo Bimbi
Urlop, trochę jak prezenty świąteczne pod choinką, to jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil w roku dla dorosłych i dzieci i jak możemy pochwalić się naszą gościnnością, jeśli nie staramy się, aby pobyt naszych gości był tak spokojny i wyjątkowy, jak to tylko możliwe. dzieci i ich rodzice?

W hotelach Trevi i Graziella dzieci mogą jeść w restauracji z matką i ojcem bez problemów z czasem.
Karma dla dzieci zostanie przygotowana przez mamę Marę i jej personel zgodnie ze wskazaniami matek, po prostu się z nimi zgadzaj i wszystko, czego potrzebujesz z przeszłości warzyw, sosów, mięsa i gotowanych na parze ryb zawsze będzie dostępne.
Podczas gdy dla najbardziej wymagających podniebienie umieszczamy naszą kuchnię bezpośrednio do dyspozycji naszej matki, która będzie mogła ugotować ulubione dania swojego pupila.

Dla dzieci, które obchodzą swoje urodziny podczas świątecznej imprezy niespodzianki, aby wyłączyć świece.

Wiedząc, jak trudno jest przygotować bagaż na święta, z lękiem, że czegoś nie zapomnisz lub że nie ma wystarczająco dużo miejsca w walizce ... iw samochodzie, zapewniamy cały sprzęt dla dzieci:
• Kołyski i poręcze zabezpieczające przed upadkiem
• Wanny
• Podgrzewacz do butelek
• Rowery z bezpiecznymi siedzeniami
• Wysokie krzesełka
• Zestaw do aerozoli
• Spacerowicze

Ponadto nasze hotele zawierają umowy ze wszystkimi parkami rozrywki na Riwierze i oferują bilety ze zniżką dla wszystkich bez konieczności stania w kolejce do kasy. Aquafan, Oltremare, Imax, Fiabilandia, Włochy w miniaturze i Mirabilandia.

Na plaży można znaleźć prawdziwy plac zabaw na piasku z huśtawkami, zjeżdżalniami, dondolosi kukiełki, trampolina, domów, pontony i inne gry ... dzieciom bawić się bezpiecznie, a rodzice i dziadkowie mogą odpocząć.

W Igea Marina piasek jest złoty, morze spokojne, głębia jest niska ... a zabawa i relaks są odpowiednie dla wszystkich!

Hotele Trevi i Graziella mają umowy z Bagno Lido 72, w którym oprócz znanej Romagna powitanie, miły i przyjazny, oferuje wszystkim gościom „morze” usługa ...

Mini klub dla dzieci od poniedziałku do piątku, w których artyści będą dbać o swoje dzieci, rysunki, gry, manipulacje z makaronem i tworów różnego rodzaju przedmiotów, będzie zabawiać najmłodszych i zrelaksować się świetnie.


Wreszcie usługi, które Bagno Lido 72 oferuje wszystkim swoim gościom ...
Bar, siłownia, rowery na spacer wzdłuż plaży, kajaki, gorące prysznice słoneczna, kabiny, szatnie, sala gier i dla tych, nawet na wakacjach jest ostrożny, aby boczek lub dla tych, którzy lubią ruch, aerobik wodny, gimnastyka, tańce, gładka, sos i merengue ...
a także życzliwość, życzliwość, dostępność i profesjonalizm całego personelu!

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy