Hotele i urlop

HOTEL HAMILTON


Via Donato Bramante, 7 - 47843 Misano Adriatico (RN)
+39 0541 615399

opis


Nasz trzygwiazdkowy hotel w Misano Adriatico znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie kilka metrów od morza i nowego Parco del Sole, gdzie organizowane są wieczory rozrywkowe dla dorosłych i dzieci.

Zawsze w Romagnie nie jesteś po prostu gościem hotelu, ale jesteś gościem konkretnej rodziny, konkretnych osób, od których zawsze masz uśmiech, pełną dostępność i rozwagę w połączeniu ze skonsolidowanym profesjonalizmem. Dzięki tym prostym, ale niezbędnym warunkom, w które zawsze wierzyliśmy, witamy was i życzymy niezapomnianych wakacji w Misano Adriatico w naszym "domu".

serwis


Zarządzany przez ponad 40 lat przez rodzinę Bernardini-Arcangeli, 3-gwiazdkowy Hotel w Misano Adriatico oferuje całą serię usług, które mają na celu sprawić, by twoje wakacje w Misano Adriatico były szczęśliwą pamięcią, stworzoną z komfortu, relaksu i mnóstwa zabawy!

Usługi struktury

Klimatyzowany salon
Strzeżony parking prywatny (w zależności od dostępności)
Sala telewizyjna z klimatyzowanym barem amerykańskim
Klimatyzowana restauracja
weranda
Pokój gier dla dzieci
Winda
Mała biblioteka
Wózki na rezerwację
Korzystanie z domków plażowych
Rowery do swobodnego użytku
Punkt internetowy
Wi-fi
Bagno007 Pokoje naszego hotelu są podzielone na dwie części: centralny korpus zapewnia wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne (restauracja, bar, weranda i pokój zabaw dla dzieci), a goście wolnostojącego ciała mogą korzystać ze wszystkich naszych udogodnień i usług po niższej cenie.

z € 49,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy