Hotele i urlop

HOTEL AMBRA

Sup

Viale Regina Elena, 72 - 47921 RIMINI (RN)
+39 0541 392552

opisHotel Ambra w Rimini to nowoczesny i komfortowy, niedawno odremontowany, luksusowy hotel trzygwiazdkowy położony bezpośrednio nad morzem, w dzielnicy Marina Centro w Rimini.
Hotel Ambra jest zarządzany i zarządzany z troską i oferuje swoim Gościom spokojny i relaksujący pobyt, idealny dla osób spędzających wakacje z rodziną lub do pracy. Bliskość strategicznych miejsc miasta sprawia, że ​​jest to idealny pobyt dla biznesmenów.
Wybierz Hotel Ambra w Rimini, a odkryjesz przyjemność z profesjonalnej, dyskretnej i gościnnej obsługi.

serwis


Niedawno odnowiony 3-gwiazdkowy Superior Hotel Ambra jest idealnym miejscem noclegowym w Rimini dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić przyjemne i spokojne wakacje na plaży, dostosowane do ich potrzeb związanych z wypoczynkiem i zabawą oraz idealne dla osób podróżujących do pracy i chcących odpocząć. wygodnie po dniu zawodów.

Personel hotelu Ambra jest do dyspozycji Gości w celu zaspokojenia życzliwości i serdeczności, dostarczając przydatnych informacji na temat tego, jak sprawić, aby Państwa pobyt był jeszcze przyjemniejszy i komfortowy.

Nasz hotel w Rimini Marina Centro, bezpośrednio przy plaży, posiada duży bezpłatny parking, ogrodzony i częściowo zadaszony, całodobowy serwis concierge, nielimitowane Wi-Fi, usługi pralnicze na życzenie i oferuje korzystne umowy na zwiedzanie parków rozrywki obszaru.

Nasz trzygwiazdkowy hotel w Rimini, nad brzegiem morza, oferuje wygodne i jasne pokoje z balkonem z pięknym widokiem na morze, wszystkie wyposażone w łazienkę, prysznic, suszarkę do włosów i produkty do pielęgnacji ciała, ogrzewanie i klimatyzację, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, telewizor telewizor LCD z płaskim ekranem LCD, cyfrowy sejf.

Aby dostać się do pokoi hotelu Ambra, dla naszych gości dostępne są dwie windy.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy