Hotele i urlop

HOTEL 2000 HOLIDAY VILLAGE


Via Lecce, 2 - 47924 Rimini (RN)
+39 0541.373326

opis


Hotel z widokiem na morze
Hotel 2000 znajduje się kilka kroków od morza, w centralnej dzielnicy Rivazzurra di Rimini. Z hotelu można podziwiać wspaniały widok na morze, który pozostawi niezatarte wspomnienie wakacji! Ten przytulny, trzygwiazdkowy hotel w Rimini jest zarządzany bezpośrednio przez rodzinę Sartini, która każdego dnia będzie mogła ponownie odkryć ciepłą gościnność Romagny, typową dla zarządzania rodziną, ale bez poświęcania jakości doskonałej, trzygwiazdkowej rodziny, pełnej dedykowanych usług. do rodzin i potrzeb dzieci.
W hotelu, na plaży, w dzień iw nocy, każda chwila w hotelu 2000 to czas świętowania i zabawy dla dzieci i młodzieży w każdym wieku! Świat zabawy dla wszystkich naszych małych gości! Każdego dnia w basenie i na plaży odbywają się zabawne gry dla dzieci i młodzieży w każdym wieku, dzięki uprzejmości naszych profesjonalnych animatorów, zawsze zwracając uwagę na potrzeby maluchów i gotowych zabawiać wszystkie dzieci aktywności poprzez zajęcia, gry i warsztaty. „hotel. Rodzice mogą więc spędzić spokojne dni relaksując się, znając swoje dzieci w dobrych rękach!

Basen
Zaledwie kilka kroków od hotelu znajduje się basen Hotelu Faber, innego hotelu z rodziny Sartini, z bezpłatnym i nieograniczonym dostępem na czas wakacji! Basen jest odprężony i wyposażony w leżaki, parasole i zjeżdżalnie wodne, idealne do relaksu rodziców i zabawy wszystkich dzieci i nastolatków w hotelu. Na basenie organizowane są również przyjęcia i zajęcia organizowane przez naszych animatorów: mini klub, wieczorny taniec dla dzieci, imprezy dla dzieci i raz w tygodniu wieczorne przyjęcie z muzyką i kąpielą o północy!

Kompleksowa formuła wsi
Najlepsze rozwiązanie, aby cieszyć się wypoczynkiem najbardziej bezwzględnego relaksu, w którym jedyną myślą będzie zabawa z rodziną, relaks przy basenie lub na plaży i rozkoszowanie się przepisami naszego Szefa Kuchni! Zajmiemy się tym wszystkim dzięki naszej "Formule Village", która obejmuje program rozrywkowy pełen rozrywek dla dzieci i młodzieży, usługi plażowe w jednym z najlepiej zorganizowanych klubów plażowych w Rimini, znakomitą restaurację z kolacjami tematycznymi, Czwartek, woda i wino z nieograniczonymi posiłkami i wszystkimi wygodnymi usługami hotelowymi.

OGRZEWANE BASENY

Nowość: Bezpłatny wstęp do nadmuchiwanego parku SKARAMAKAI

06.06.19 SPECJALNY WIECZÓR Z BIMBO BELL

Tydzień od 16.06 do 23.06 ANIMOWANE CIASTA Z CARTOON CHARACTERS
27/06 SPECJALNA WIECZÓR Z BIMBO BELL

Tydzień od 28/07 do 04/08 WIECZÓR 120 POTRZEBUJE WYDARZENIE WIĘCEJ UCZESTNICTWA W LATACH !!!!!

serwis


Nasze usługi
Basen, rozrywka i wszystko, czego potrzebujesz na wakacje!
W hotelu 2000 w Rimini znajdziesz wszelkie wygody, aby Twoja rodzina była niezapomniana! Wiele usług dla dzieci, doskonała restauracja z codziennymi przysmakami, imprezy tematyczne, bogaty program rozrywkowy dla dzieci w hotelu i na plaży, piękny, umiarkowany basen ze zjeżdżalnią i grami dla dzieci.

Formuła All-inclusive Village
Pakiet all inclusive do korzystania ze wszystkich usług hotelu bez żadnych zmartwień! Idealne rozwiązanie na spędzenie wakacji, jak w wiosce turystycznej, w pełnym rozluźnieniu!

Pełne wyżywienie z 3 menu: wegetariańskim, rybnym i mięsnym
Menu dla dzieci
Woda i wino bez ograniczeń posiłków
3 kolacje tematyczne w ciągu tygodnia: wieczór Romagna, rybaka, "Golosa"
Usługi plażowe z parasolem i 2 leżakami
Kryty basen ze zjeżdżalnią
Klimatyzacja
parking
Darmowy internet wi-fi
Mini Club
ożywienie
Imprezy przy basenie z muzyką
Przekąska dla dzieci

Wejście do wioski plażowej Riccione (nowe 2018)
Wiadomości 2018: umowa z Riccione Beach Village
Formuła All Inclusive Village obejmuje także wejście do Riccione Beach Village, zabawnego parku wodnego znajdującego się tuż przy plaży w Riccione. Baseny, zjeżdżalnie i wiele rozrywek sprawią, że twoje dni i dzieci będą szczęśliwe i będą cieszyć się mini klubem oraz obszernym obszarem poświęconym im z twórczymi warsztatami.

Organizowane są także turnieje sportowe, aerobik wodny i lekcje pływania oraz tańce grupowe.

Nasze pokoje
Pokoje w hotelu 2000 w Rimini są bardzo wygodne i wyposażone we wszystkie udogodnienia niezbędne do przyjemnego i relaksującego pobytu. Niektóre pokoje oferują piękny widok na morze.

Pokoje są podzielone na 4 rodzaje, zróżnicowane według umeblowania i komfortu. Dlatego każdy może wybrać idealną formułę na wakacje zgodnie ze swoimi preferencjami.

z € 39,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy