Hotele i urlop

HOTEL MARY FLEUR


Via Bainsizza, 28 - 47922 Rimini (RN)
+39 0541.732701

opis


Relaksujące wakacje w Rimini
Tutaj znajdziesz prawdziwą i prawdziwą gościnność Romagna: witamy!
Przyjdź i rozkoszuj się potrawami Riwiery Romagnola, przyjdź i odetchnij powietrzem naszej ziemi, spędzisz wakacje gościnności i serdeczności, poczujemy się jak w domu.
Od 1977 roku oddajemy się naszym gościom tak, jakbyśmy byli oddani naszej rodzinie, dbamy o Twoją obecność, dlatego przygotowujemy bogatą i wyjątkową, ciepłą atmosferę, taką jak ta, którą kiedyś pozwalały nasze rodziny.
Hotel Mary Fleur jest wybierany przez młodzież, osoby starsze i rodziny, nawet z dziećmi, ponieważ potrzebujemy wszystkich odpowiedzi.
Jesteśmy niewielcy, ale oferujemy jakość, nasza dewiza to "małe jest piękne, z jakością".
Oferujemy doskonałe śniadanie z kącikiem Bio i dbamy o ekologię, filozofię, na której opiera się struktura naszego hotelu w Rimini.
Jesteśmy w Viserba di Rimini, spokojnej okolicy, w której można spędzić wakacje relaksując się, nie tracąc z oczu potrzeby odwrócenia uwagi i oczyszczenia umysłu z codziennego życia.

serwis


Nasz hotel to 2-gwiazdkowy hotel z zarządzaniem rodzinnym, oferowane przez nas usługi są doskonałej jakości, mamy, oprócz uwagi ekologicznej, 25 pokoi z łazienkami, balkonem i klimatyzacją, wśród usług wewnętrznych są również telewizja, telefon i sejf.

Ponadto tani hotel Rimini oferuje klimatyzowaną jadalnię, wifi i prywatny parking. Wśród miejsc rozrywki są bar, sala telewizyjna, tawerna, ogród i taras. Rowery i foteliki rowerowe są dostępne, usługi są bezpłatne.

Kuchnia jest domowej roboty i jest obsługiwana bezpośrednio przez właściciela, który od czasu do czasu oferuje wiele smacznych i oryginalnych specjałów z regionu Romania. Śniadanie w formie bufetu obejmuje również kącik BIO, a owoce i warzywa są zawsze sezonowe, a przede wszystkim lokalne. Aby zaspokoić potrzeby alergii pokarmowych, zawsze mamy rozwiązanie, które zawsze pozwala delektować się wszystkimi smakołykami z radością.

Hotel dla rodzin z dziećmi

Ułatwiamy wakacje matkom oferującym duże wsparcie w opiece nad dziećmi i próbach uszczęśliwienia obu.

W zależności od potrzeb maluchów możliwe będzie, ewentualnie przewidywanie posiłków, przygotowane specjalnie. I podobnie jak wszystkie nasze produkty, nawet ich bulion warzywny przygotowywany jest ze świeżych produktów, bezpośrednio od naszych pracowników, podczas gdy matki będą na plaży lub w pobliżu dla wypoczynku, po cichu ... i bez zmartwień.

Łóżeczka, kołyski i wysokie krzesełka, nie martw się, ponieważ zajmiemy się tym, ułatwiając poruszanie się w samochodzie i faworyzując spokój umysłu w tym sensie. Aby nie rezygnować z zdrowej i dynamicznej jazdy na rowerze, zapewniamy również miejsca dla maluchów.

Dzieci mogą grać "w kąciku artysty", a dzięki naszej "bibliotece Lilliputian" będą miały szansę wejść w świat fantasy czytania. Wakacje to także dla rodziców, aby mogli cieszyć się wyjątkowymi chwilami ze swoimi dziećmi, być może opowiadając im historię lub dobrą historię, ze spokojem gwarantowanym przez wakacje.

Ten dwugwiazdkowy hotel wyróżnia się rodzinną działalnością, dzięki czemu oferuje ciepłe środowisko, w ten sposób może zaoferować wysokiej jakości usługi, zwracając uwagę na wszystkie potrzeby gości, na przykład potrzeby związane z żywnością, w przypadku nietolerancji małych dzieci, które będą podawane z posiłkami i posiłkami, znajdziesz całą dostępną ofertę.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy