Hotele i urlop

HOTEL CAPRI


Viale Pistelli al mare, 6 - 55041 LIDO DI CAMAIORE (LU)
+39 0584 650001

opis


Hotel położony jest nad brzegiem morza, w centrum Lido di Camaiore, naprzeciwko najpiękniejszego wybrzeża Versilia. Doskonałe, jak również na wakacje poświęcone życiu na plaży, również jako punkt wyjścia do odwiedzenia najbardziej fascynujących miast sztuki w Toskanii.

Będziesz mile widziany dzięki uprzejmości i dyskretnej znajomości. Gotowy spełnić każde Twoje życzenie, a jeśli chcesz, będziesz informowany o wszystkich wydarzeniach w okolicy.

W 1985 roku hotel przeszedł poważną transformację, aw 2012 roku z ostrożnym przywróceniem pierwotnego stylu prezentuje się w całej okazałości. Z przestronnego i przestronnego holu, sal i tarasu z widokiem na morze można cieszyć się morską bryzą lub niezapomnianym zachodem słońca, nawet przy drinku w dłoni.

serwis


USŁUGI
Witamy w "Capri", hotelu z jego usługami, jego lokalizacjami i dyskretnym, ale obecnym personelem powita Państwa na idealne wakacje. Hotel oferuje bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz w pokojach. Pralnia, wypożyczalnia rowerów, usługi plażowe w kąpielisku uzgodnione przed budynkiem, prywatny parking i garaż są dostępne dla klientów.

Również na życzenie: Transfery z portów lotniczych w Pizie i Florencji; Przejazd do Pizy, Lukki, Florencji, Sieny oraz w "Chianti" z dostępnym kierowcą; Bouchet kwiatów w pokoju po przyjeździe; Kosz owoców w pokoju po przyjeździe; Prosecco lub szampan w pokoju po przyjeździe; Kelnerka dostępna do aranżacji ubrań; Opieka nad dziećmi; Możliwość organizowania kolacji pod rozgwieżdżonym niebem w solarium; Obsługa wizyt lekarskich w hotelu; Profesjonalna pielęgniarka; Relaksujące lub sportowe masaże.

Komfort i rekreacja: Sala bilardowa; Sala telewizyjna; Pokój gier karcianych; salotti; Wspólny taras z widokiem na morze; Wypożyczalnia rowerów i parking; solarium; basen.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy