Hotele i urlop

PICCOLO DOLOMITI RESORT


Via Pegorar, 2 - 38010 Andalo (TN)
+39 0461 585710

opis


Ośrodek Piccolo Dolomiti
W SERCU CUDOWEGO NATURALNEGO DZIEDZICTWA LUDZKIEGO: CHARAKTER DOLOMITÓW

Ośrodek Piccolo Dolomiti oferuje urok, smakoszy i relaks ... aby spędzić niezapomniane wakacje nawet dla rodziny! Przyjemne miejsce z usługami i przestrzeniami, w których maluchy czują się bohaterami, nie rezygnując z dobrego samopoczucia i relaksu ... Andalo dla rodziny, gdzie gwarantowane są rodzinne wakacje!

serwis


GOLDEN SPA - ŚWIAT RELAKSU I WELLNESS ZNAJDUJE SIĘ NAJWYŻSZYM ZŁOTEM ZŁOTEGO SPA
Dreszczyk emocji związany z realizacją projektu nowej koncepcji dobrego samopoczucia w ekskluzywnej lokalizacji ... najlepsza odpowiedź na następne wakacje ... !!

Dla całkowitego dobrego samopoczucia w saunie i łaźni parowej (z wyłączeniem basenu) sugerujemy, aby nie używać kostiumów kąpielowych, ponieważ pod wpływem wysokich temperatur może uwalniać toksyczne substancje i zapobiegać dobrym krążeniom krwi; wszystko dla wysokiej jakości programu odnowy biologicznej!
Wstęp do strefy saun dozwolony jest w wieku 14 lat.
Dzieci mogą bawić się w naszym basenie, pamiętając, że basen nie jest zabawny, ale basen relaksacyjny ... Dostęp dla dzieci poniżej 12 lat jest wymagany przy pomocy rodzica.

Emocjonalny basen pokryty muzyką na wodzie z dostępem z zewnątrz bezpośrednio w parku ogrodowym o powierzchni 5000 metrów kwadratowych
Panoramiczny taras z widokiem na miasto Andalo i Paganella
90 ° sauna fińska i kąpiel parowa Starpool 45 °
Emocjonalne prysznice z górską sosną i miętą, kaskada lodowa
Zerobody - Nu Relax, wellness i neurobiologia wyłącznie w Piccolo Dolomiti Resort dla wyjątkowego i niezapomnianego relaksu
Dwie kabiny masażu i zabiegi z Giulią, które będą Ci towarzyszyć ... w delikatności uroczej atmosfery
Pokój ciszy z emocjonalnym światłem
Herbaciany kącik i czytanie
Duża recepcja - projekt koncepcyjny selectiv -
Resort - Aktywność i zabawa
JAKIE NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE CHCESZ SPRÓBOWAĆ?
Spokój i lepsza jakość życia zależą od naszej wewnętrznej harmonii: Ośrodek Piccolo Dolomiti jest naprawdę wyjątkowym miejscem, zarówno ze względu na spokojną lokalizację, jak i atmosferę, którą można oddychać.
Paganella oferuje wiele możliwości:
rower górski, jeden z najlepszych i najlepiej wyposażonych miejsc w Trentino z trasami o różnym stopniu trudności, zjazd, all-mountain, cross country, dla młodych i starych ... Michele tutaj u "małego" entuzjasty rowerów pomoże ... !!
Lago di Molveno, wspaniała sceneria włoskiego jeziora nr 1, wielokrotnie nagradzana. Piękna plaża, kajak, łódź, odkryty basen olimpijski
Turystyka i Trekking, liczne szlaki, od łatwych do trudnych te, pieszo lub dojechać wyciągów dostać się do miejsc jak Cima Paganella Montanara, dell'Ermellino Tana, gospodarstwa, drogi i życie wodne i .. szczyt .. legendarny Ferrata delle Aquile na szczycie Paganella.
Ale tutaj czeka Cię wiele innych możliwości na płaskowyżu Dolomitów i Paganell.

Gourmet, tradycja, autentyczność i lekkość ...
PRZYJEMNA I RELAKSUJĄCA ATMOSFERA, OD ŚNIADANIA DO KOLACJI

Ciepła i jasna restauracja podzielona na trzy pokoje z alpejskimi drewnianymi meblami. Wszystkie składniki są absolutnie świeże i przygotowane z opieki przez naszego młodego szefa kuchni Martin: Aby zasadę gotować dając dużą wagę do produktów naszym terytorium i do zdrowego przygotowania niskiej zawartości tłuszczu, od przystawek do deserów ... Charakter naszego ogrodu zapewnia nam również z ziołami naturalne, kwiaty i rośliny, które zbieramy i wykorzystujemy w składzie naszych potraw dla harmonii smaków i kolorów.
Martino chętnie spełni potrzeby gości z alergiami i nietolerancjami. Zgłaszanie w tym celu jest doceniane podczas rezerwacji.

Pokoje i apartamenty
ELEGANCJA, JAKOŚĆ, REFINICJA ..
Elegancja współczesnego designu harmonijnie łączy się z ciepłem drewna i naturalnych kolorów, tworząc relaksującą atmosferę, aby uczynić pobyt naszych gości jeszcze bardziej przyjemnym.
Każdy pokój został zaprojektowany inaczej, ale z taką samą uwagą i dbałością o szczegóły.
Z balkonu każdego pokoju można podziwiać wspaniały widok na Dolomity.


z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy