Hotele i urlop

HOTEL PARADISO


Via Freita, 170 - 23030 LIVIGNO (SO)
+39 0342 996633
+39 0342 99 60 37

opis


Sport, wellness, przyroda i dobra kuchnia. Urlop w Livigno rodzi się pod trzema dobrymi gwiazdami
Cicha oaza, w otoczeniu przyrody, zaledwie 10 minut od centrum Livigno, blisko wyciągów narciarskich dla Carosello 3000 i przed narciarską trasą biegową.

To i więcej jest Hotel Paradiso w Livigno, zarządzany przez rodzinę Canepari, która od lat z uprzejmymi uśmiechami i serdeczną serdecznością działa w lokalnym sektorze turystycznym.

Na wakacjach w domu
Namiętne powitanie i zawsze z uśmiechem jest jedną z naszych marek. Przez wiele lat rodzina Canepari oferuje gościnność w Livigno, kierując się pasją do nas, przed pracą.

Spokój i przyroda
Kiedy mówimy Raj, mamy na myśli właśnie Raj. I oto jesteśmy z imienia i w rzeczywistości, ponieważ rozglądamy się wokół, aby zobaczyć tylko naturę, spokój i aktywny świat. Urlop w górach, zarówno latem, jak i zimą, zaczyna się w najlepszy sposób.

serwis


Maksymalny komfort w trzygwiazdkowych hotelach w Livigno
Na wakacje w Livigno wybierz Hotel Paradiso, a będziesz miał maksymalną dostępność i uprzejmość. Nasza recepcja podąża za Tobą 24 godziny na dobę!

Witamy w:
Bezpłatny parking
Panoramiczny taras
Duży ogród z solarium
2 sale jadalne
Bar / salon
Internet Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych i pokojach (usługa płatna)
Pokój gier
Winda
Przechowalnia bagażu
Łóżeczka, łóżeczka, wyposażenie dla niemowląt
Obsługa rezerwacji wycieczek i wycieczek
Podgrzewana przechowalnia nart
Centrum rowerowe
Zewnętrzny plac zabaw

Urlop w Livigno spełnia smaki Valtelliny
Valtellina to niezwykły nie tylko dla przyrody, która go i góry zarówno zimą jak i latem otacza oferują szereg działań, które należy przeprowadzić, ale także dla smaków i lokalnych win, które sprawiają, że sławny
Wybór i jakość
Hotel Paradiso dysponuje 2 bardzo przytulnymi pokojami restauracyjnymi urządzonymi w typowym górskim stylu.

Rano bogate i obfite słodkie i pikantne bufetu towarzyszy śniadanie i obiad i kolacja z widokiem domowej kuchni jakości, który służy do wyboru menu typowych dań Valtellina, krajowych i międzynarodowych potraw, a na żądanie, menu diety sportowców i dla osób z nietolerancją pokarmową.
Niech nasz sommelier Sara i Richard najlepsze połączenie jedzenia i wina z naszych najbardziej znanych win Valtellina, oprócz różnych propozycji włoskich regionów.

Spróbuj wyobrazić sobie siebie na wakacjach w Livigno, marzenie, które staje się rzeczywistością. Lepiej leczyć się raz na jakiś czas, ekskluzywny pokój? Aby żyć w bajce, nie ma potrzeby marzyć.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy