Hotele i urlop

HOTEL BELLEVUE


Viale Trieste, 88 - 61121 Pesaro (PU)
+39 0721 31970

opis


Trzygwiazdkowy hotel Bellevue, gościnny i zadbany w szczegółach, znajduje się bezpośrednio nad brzegiem morza, zaledwie kilka kroków od charakterystycznego zabytkowego centrum miasta, jest idealną budowlą na wakacje.

Hotel, dzięki licznym usługom dedykowanym rodzinom, jest z pewnością jednym z najbardziej kompletnych i komfortowych hoteli nie tylko w Pesaro, ale na całej Riwierze Adriatyckiej.

Zespół animatorów organizuje codziennie Mini Club na plaży dla dzieci i wiele zajęć sportowych, aby cieszyć się na świeżym powietrzu.

Rowery do swobodnego korzystania z klientów

Darmowe Wi-Fi w całym hotelu.

Personel hotelu Bellevue organizuje piękne wycieczki kulturalne i gastronomiczne, aby odkryć cuda okolicy, takie jak Park Naturalny San Bartolo, Gradara, Urbino i Fiorenzuola.

serwis


Nasz hotel położony jest nad brzegiem morza w Pesaro i dysponuje dużym, słonecznym basenem z widokiem na morze. Leżaki i parasole są dostępne dla klientów bezpłatnie.Pracownicy rozrywki, zawsze obecni, w zabawny i nieinwazyjny sposób, organizują codzienne zajęcia motoryczne i sportowe dla całej rodziny, od dorosłych po dzieci.

Hotel Bellevue dysponuje siłownią na panoramicznym piętrze.

Za dodatkową opłatą: tradycyjne i estetyczne masaże, leżak UVA, sauna i łaźnia turecka.Hotel oferuje swoim gościom elegancką klimatyzowaną restaurację z widokiem na morze Pesaro.

Każdego dnia szef kuchni oferuje typowe dania kuchni śródziemnomorskiej i lokalnej tradycji gastronomicznej, przygotowane starannie i starannie dobrane składniki: bogaty i pyszny bufet z przystawkami i warzywami; specjalności rybne z Adriatyku i lokalnych mięs; desery, ciasta, ciasta i desery wykonane przez naszego cukiernika

Śniadanie w formie bufetu z wypiekami i skokami.
Menu dla dzieci i diety dla osób z alergiami pokarmowymi lub specjalnymi potrzebami (celiakia i wegetarianin / weganin).
Wieczory tematyczne są organizowane, przy basenie z muzyką i tańcem

Z hotelu Bellevue można bezpośrednio dostać się na dobrze wyposażoną plażę, charakteryzującą się drobnym piaskiem i płytką wodą, dzięki czemu nawet najmłodsze dzieci mogą bawić się w całkowitym spokoju.Latem wybrzeże jest ożywione licznymi wydarzeniami, targami, pokazami oraz wydarzeniami związanymi z żywnością i winem, które przyciągają wielu turystów z całych Włoch.
Od kilku lat miasto Pesaro zostało nagrodzone międzynarodowym uznaniem Błękitnej Flagi za jakość wody w kąpieliskach, oferowane usługi oraz za zarządzanie środowiskiem.Hotel Bellevue oferuje eleganckie i komfortowe pokoje, wyposażone w duży balkon z bezpośrednim lub bocznym widokiem na morze, indywidualnie regulowaną klimatyzację, łazienkę, telefon, minibar, sejf, suszarkę do włosów i telewizję satelitarną.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy