Hotele i urlop

CALA ROSA CLUB HOTEL


Via dei Ginepri, 1 - 07040 Stintino (SS)
+39 079 520005

opis


HOTEL RODZINNY 4 GWIAZDKI W SARDINII
Miejsce do zanurzenia się i relaksu
Hotel Cala Rosa Club znajduje się w Stintino, naprzeciwko Parku Narodowego Asinara (na północno-zachodnim krańcu Sardynii), w pobliżu malowniczej plaży La Pelosa, z drobnym białym piaskiem i szmaragdowymi i przejrzystymi wodami, które łączą się ze sobą i przecinają się z błękitem nieba.

Hotel, zaprojektowany z typologią i cechami wioski turystycznej, jest nowoczesny i ma na celu zaspokojenie komfortu, przyjemności i relaksu gości. Rozwija się w dużym ogrodzie, wspaniale pielęgnowanym i wzbogaconym typową roślinnością śródziemnomorską o bujnych kolorach.

serwis


Hotel, zaprojektowany z typologią i cechami wioski turystycznej, jest nowoczesny i ma na celu zaspokojenie komfortu, przyjemności i relaksu gości. Rozwija się w dużym ogrodzie, wspaniale pielęgnowanym i wzbogaconym typową roślinnością śródziemnomorską o bujnych kolorach. Dziewicze piękno i zapierający dech w piersiach widok na otaczający krajobraz są scenerią tego uroczego miejsca

4 GWIAZDY USŁUG HOTELOWYCH
Najlepsze dla Twojego pobytu na Sardynii

Duży ogród i basen to doskonałe miejsca codziennego powołania rozrywkowych dla dorosłych i dzieci, z junior club i mini klub, z działaniami i sportu, aerobik, aerobik kroku, aerobik w wodzie, turnieje, pokazy i muzykę z tańcem.

W hotelu znajduje się duży ogród, w którym znajdują się basen z dwoma basenami (jeden dla dzieci), kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rowery. Na prywatnej plaży Yacht Club hotel posiada kolejny basen z morską wodą.
Od połowy czerwca do połowy września, zespół animatorów organizuje rozrywki dla dzieci i dorosłych: tonowanie mięśni, aerobik w wodzie, aerobik, pompy, pływanie, tenis, rozciąganie, wody taniec i tańce, siatkówka plażowa, gimnastyka i rozciąganie, kursy grupowe spływy kajakowe, żeglarstwo i windsurfing.

Małe centrum urody, masaże i butiki.

Podwodny Centrum Asinara nurkowanie, znajduje się w Stintino, w kontekście wspaniałej scenerii Diving Yacht Club. Asinara Scuba, wykorzystując ciepłe i wietrzne klimatu latem i łagodną stale podczas pozostałych miesięcy, to pracuje prawie przez cały rok i oferuje nurkowanie, pokazując nieskończoną różnorodność morskiej fauny i flory, która zamieszkuje ten odcinek Morza Śródziemnego

NOWE CENTRUM ESTETYCZNE
Wellness i relaks
Pakiety wellness, relaksujące masaże, zabiegi kosmetyczne z produktami kosmetycznymi Farmasinara wykonane z naturalnych ekstraktów Asinara.

Hotel Cala Rosa Club dysponuje trzema dużymi jadalniami, elegancko urządzonymi i klimatyzowanymi, z których jeden znajduje się w altanie w ogrodzie.
Urozmaicone i obfite śniadanie serwowane jest w formie bufetu. Bufet jest wzbogacony posiłki w porze lunchu i kolacji z wyborem przekąsek, szeroki wybór przystawek i dań głównych z dań mięsnych i rybnych. Na kolację grill (dostępny tylko w niektórych okresach sezonu letniego) oferuje smaczne grillowane mięso i ryby.

Bezpośrednio przy prywatnej plaży znajdą Państwo Affiliated restauracja „L'Ancora Marina”, gdzie goście mogą skosztować pysznych obiadów ryb i typowych potraw Sardynii.


POKOJE I APARTAMENTY
Styl, elegancja i wygoda
Ponad 125 pokoi w hotelu Cala Rosa Club zostało urządzonych ze smakiem i komfortem.
Rozlokowane wokół parku w 7 różnych jednostkach mieszkalnych, każdy ma własne wejście. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, sejf, telewizję satelitarną, telefon, mini-bar, suszarkę do włosów i łazienkę. Wiele pokoi ma widok na morze.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy