Hotele i urlop

AMBASCIATORI LUXURY RESORT

Sup

Viale Milano , 99 - 47838 Riccione (RN)
+39 0541 606517

opis


Hotel Ambasciatori, czterogwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie w Riccione, szczyci się godną pozazdroszczenia lokalizacją bezpośrednio przy nowym deptaku, w pobliżu łaźni termalnych i kilka kroków od Viale Ceccarini, tętniącego życiem centrum handlowego i rozrywkowego. Elegancki, wyrafinowany i całkowicie nowy, ze szczegółami, które sprawiają różnicę: światła, ciepłe kolory, przyjazna atmosfera, profesjonalizm i uprzejmość ... wszystko to w jednym imieniu: Hotel Ambasciatori Resort **** S

Szczegóły, które sprawiają różnicę ...
Nic nie jest pozostawione przypadkowi. Zadbamy o Twoje dobre samopoczucie podczas Twojego pobytu, rozpieszczając Cię od przyjazdu.
Niezliczone są usługi do Państwa dyspozycji, począwszy od zewnętrznej oazy z podgrzewanym basenem o temperaturze 28 stopni, parkingiem z monitoringiem, luksusowymi apartamentami i centrum odnowy biologicznej o powierzchni 500 metrów kwadratowych

serwis


Wellness dla Ambasadorów
Doskonałość czterogwiazdkowego hotelu Ambasciatori w Riccione osiąga swój szczyt w zupełnie nowym spa, w którym można na nowo odkryć idealną równowagę między umysłem, ciałem, emocjami i duchem.
Uwodzicielska atmosfera, dbałość o szczegóły, produkty o funkcjonalnym designie i profesjonalizm naszych ekspertów przywrócą Ci fizyczne i psychiczne samopoczucie.
W Ambasciatori SPA znajdziesz następujące usługi:
Basen z hydromasażem
Pływający zbiornik soli
Słodka sauna
Łaźnia turecka
Lodowy wodospad
Strefa relaksu
Raj wodny
Ściana solankowa

Prawdziwa oaza 1000 m² z eleganckim 28-stopniowym podgrzewanym basenem, grami wodnymi, palmami, leżakami i barem koktajlowym.
Funkcjonalność i design łączą w sobie chwile czystego relaksu.
W mniej słonecznych okresach piękny podgrzewany basen o powierzchni 60 m² z centrum odnowy biologicznej "Ambasciatori SPA" będzie dostępny w stałej temperaturze 34 stopni.

Hotel Ambasciatori przywiązuje dużą wagę do potrzeb swoich młodych gości.

Usługa animacji zapewni dzieciom wiele atrakcji zarówno w hotelu, jak i na plaży, proponując zawsze nowe i stymulujące gry. Nasze pokoje oferują również możliwość kąpieli i przewijaka.
Aby uzupełnić całość, usługa cateringowa jest uważna i dostępna dla każdej potrzeby, jaką mogą mieć Twoje dzieci, nasz szef kuchni może przygotować się do ich przeszłego warzywnego, warzywnego bulionu, pastiny i wirówek.
Tysiąc i więcej trosk i troski, aby Twoje wakacje były niezapomniane z każdego punktu widzenia.

Aby uzupełnić ofertę, Hotel Ambasciatori oferuje swoim gościom elastyczność wyboru również dla rozwiązań parkingowych.
2 odkryty parking naszej nieruchomości przylegającej do hotelu są dostępne bezpłatnie do wyczerpania.


Restauracja "Le Bistrot"
Zgodnie z filozofią, która umieszcza smak i dobre jedzenie jako podstawową wartość dodaną do pobytu w hotelu, hotel Ambasciatori oferuje swoim gościom ekskluzywną usługę cateringową, która jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia. Tradycja i innowacja łączą się w kombinacji, która zapewnia niezapomniane doznania kulinarne.

Wspaniały projekt, w którym styl, luksus i elegancja spotykają się w dwóch apartamentach o wyjątkowej osobowości.
"Stella", cudowne uczucie między niebem a morzem ... jeśli nie lubisz naprawiać ciemności, noc da ci ekscytujący scenariusz gwiazd, które wślizgną się do morza.
"Luna", inny sposób patrzenia na Księżyc ... fascynujący i tajemniczy w otoczeniu tańczących gwiazd.
Komfort i luksus na pobyt wysokiej jakości.

Pokoje Superior i Prestige z widokiem na morze
Funkcjonalność, luksus, wygoda i elegancja to podstawa naszych pokoi: niezależnie od tego, czy szukają Państwo rozwiązania na krótki wyjazd służbowy, czy też na dłuższy okres wypoczynku, hotel Ambasciatori oferuje do dyspozycji różnego rodzaju pokoje do spotkań. każda potrzeba.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy