Hotele i urlop

HOTEL LITTLE


Viale Catalani, 1 - 47838 Riccione (RN)
+39 0541 647838

opis


Odkryj najlepsze Bed & Breakfast
Riccione bezpośrednio nad morzem
Nowe, nowoczesne środowisko, w którym możesz zanurzyć się w koncepcji wyrafinowanego, powolnego wypoczynku: tutaj decydujesz o rytmie wakacji.Nie rezygnując z przysłowiowej i wrodzonej atmosfery gościnności i serdecznej gościnności, która jest synonimem Romagny, która zawsze nas wyróżniała. To jest nowy hotel Little: chcesz się dowiedzieć.

Jeden krok od plaży, twój wzrok gubi się w błękicie morza, tuż przed tobą. Zrelaksuj się, absolutny komfort pokoi, gdzie zawsze widać morze. Śniadanie późno, gubi się w smaku tysiąca przysmaków. A potem przynieś wieczór na linię brzegową, pieszczony przez wiatr zachodni, gotowy, by cieszyć się iskrzącym życiem nocnym tej „dziewczyny”, zawsze w ruchu, która jest naszym Riccione. Dai: nie czujesz się już trochę na wakacjach :)

serwis


Nowy styl i nowe zarządzanie
Od wiosny 2019 r. Rodzina Sensoli powróci do bezpośredniego zarządzania hotelem. Nowe oblicze Małego będzie charakteryzowało się silnym odnawianiem i odnawianiem wszystkich środowisk
Twoje śniadanie do 12:00
W Little wybierasz rytm swoich wakacji. Ciesz się obfitym śniadaniem lub wspaniałym późnym brunchem. W naszym stole znajdziesz tylko świeże i oryginalne produkty, przygotowane przez nas z taką dbałością i pasją.
Wypożyczalnia rowerów elektrycznych i wycieczki z przewodnikiem
W hotelu Little można zarezerwować wycieczki rowerowe po wspaniałych wioskach Romagna, aby poznać cuda naszego terytorium. A dla miłośników przyrody wycieczki z przewodnikiem po rezerwatach przyrody i parkach.
Środowiska projektowe
Każdy pokój i każdy pokój wyraża swoją osobowość. Restrukturyzując nasz hotel staraliśmy się wzmocnić cechy naszej struktury, zachowując typowe elementy stylu lat 60-tych i stwarzając okazję do poprawy usług oferowanych naszym gościom.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy