Hotele i urlop

HOTEL BEL AIR


Viale Gabriele D'Annunzio, 37 - 47838 RICCIONE (RN)
0541 648044

opis


Trzygwiazdkowy hotel Bel Air to rodzinny hotel w Riccione, który ma wiele do zaoferowania podczas wakacji: komfort, rozrywkę i zabawę dla każdego.
Strategicznie położony o krok od plaży, trzygwiazdkowy hotel Bel Air w Riccione to właściwy wybór dla tych, którzy tak jak Ty szukają idealnego miejsca na spędzenie zabawnych wakacji na plaży z całą rodziną.
Każdy pokój jest duży i jasny, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja rodzina: dorośli odpoczywają wśród wielu wygód, podczas gdy maluchy śpią spokojnie. Każdy odnajduje swoją przestrzeń, nawet w pomieszczeniach połączonych.

Wszystkie usługi rodzinne w hotelu zostały zaprojektowane tak, aby wakacje na plaży w Riccione były niezapomnianym przeżyciem, od rozrywki po mini klub, od przekąsek po tańce grupowe.

Ponadto trzygwiazdkowy hotel Bel Air znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie krok od plaży w Riccione.
Idealne miejsce, bez względu na to, czy szukasz relaksującego i spokojnego wypoczynku nad morzem, czy też olśniewającego weekendu wypoczynku z całą rodziną.

serwis


Cała plaża do Twojej dyspozycji.Wysiądź kilka metrów od hotelu, a znajdziesz zrzeszonych ratowników, których wybraliśmy, abyś mógł wybrać tę, którą wolisz zgodnie z Twoimi upodobaniami i potrzebami. Następnie na plaży będziesz się bawić z super animacją hotelu Bel Air.

Hotel Bel Air to RELAKS i ZABAWA dla całej rodziny.

Pozostań w kontakcie z Wi-Fi gwarantowanym w całym hotelu i odkrywaj Riccione i Riwierę dzięki bezpłatnemu serwisowi rowerowemu.

Hotel Bel Air to NAJLEPSZE USŁUGI.

Magiczna imprezowa atmosfera, dzięki SUPER ANIMACJI Hotelu Bel Air możesz spędzić wspaniałe wieczory z najmłodszymi, wyłącznie dla Ciebie jako gość Bel Air!

Hotel Bel Air to IMPREZA I SZCZĘŚCIE.

z € 0
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy