Hotele i urlop

HOTEL QUISISANA


Viale Regina Elena, , 41 - 47900 RIMINI (RN)
+39 0541 381385
+39 0541 387816

opis


Hotel w Rimini czynny przez cały rok?
Hotel Quisisana to trzygwiazdkowy hotel położony w samym sercu Rimini Marina Centro, jest otwarty przez cały rok i jest idealnym miejscem na pobyt w Rimini przez wszystkie dwanaście miesięcy w roku (zarówno na wakacje, jak i do pracy). Hotel położony jest w centralnej części wybrzeża w Rimini, w pobliżu głównych atrakcji, w tym targów w Rimini, nowego Palacongressi i zabytkowego centrum miasta.
Hotel Quisisana jest zarządzany bezpośrednio przez właścicieli, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi dbają o swoich gości z typową i przyjazną gościnnością Romagna: codzienne zaangażowanie obiektu ma na celu jakość oferowanych usług i szczególną uwagę jest wypłacana z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego, aby każdy mógł czuć się bardziej rozpieszczony i rozpieszczony niż w domu.
Na początku 2021 roku całkowicie odnowiliśmy wszystkie pokoje i na zewnątrz naszego hotelu, aby zapewnić większy komfort podczas pobytu.

serwis


Hotele przyjazne zwierzętom w Rimini
Jeśli chodzi o rodzinne wakacje, to pytanie, które dręczy posiadaczy zwierzaka, brzmi: „ale gdzie go zostawić?” Jeśli zdecydujesz się spędzić wakacje na plaży w hotelu Quisisana, możesz ominąć ten problem, ponieważ Twoi mali czworonożni przyjaciele również są tu mile widziani!

Wystarczy zgłosić obecność swojego czworonożnego przyjaciela w momencie rezerwacji i wszyscy możecie wyjść razem w spokoju i bez obaw.

Wszystkie usługi hotelowe
Restauracja z kuchnią Romagna i międzynarodową
Parking (na życzenie)
Darmowe wifi
Klimatyzacja w sypialniach i we wszystkich środowiskach
Całodobowa usługa concierge i przechowywanie kosztowności
Duży taras bezpośrednio przy promenadzie
Pralnia na życzenie za opłatą
Transfer na i z dworca i lotniska za opłatą
Konwencje parków rozrywki
Wyciąg
Umowa z parkami
Jeśli na wakacjach nie tylko chcesz spędzić dzień "piekąc" na plaży, ale wolisz alternatywną zabawę, tutaj możesz skorzystać z naszych umów z wieloma pięknymi parkami rozrywki na Riwierze Romagna! W hotelu bez problemu kupisz bilety w korzystnych cenach i pobawisz się z całą rodziną!

z € 00.00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy