Hotele i urlop

HOTEL ATLANTIC


Lungomare Zara, 117 - 64021 GIULIANOVA LIDO (TE)
+39 085 8008029

opis


Hotel Atlantic ze wspaniałym lasem sosnowym wznosi się bezpośrednio nad morzem, zapewniając wakacje relaksu i wszystkich niezliczonych udogodnień, jakie oferuje ten obiekt.
Piaszczysta plaża przed hotelem ma krystalicznie czyste morze bez skał i łagodnie opadające, idealne dla dzieci.
Hotel Atlantic jest idealny dla wszystkich potrzeb, nawet dla wielu rodzin. Możesz skorzystać z doskonałego serwisu rozrywkowego dla dorosłych i dla dzieci, organizacji wycieczek, basenu ze zjeżdżalnią, jacuzzi, małej sali fitness do dbania o kondycję oraz parkingu dla wszystkich samochodów. Możliwość skorzystania z bezpłatnego serwisu rowerowego pozwoli na piękny panoramiczny spacer ścieżką rowerową, która łączy wszystkie gminy wybrzeża Teramo.
Hotel prowadzony jest przez rodzinę i ma doświadczenie od ponad pięćdziesięciu lat i 4 pokoleń!

serwis


Lato zawsze było idealnym okresem na wspólne spotkania i dobrą zabawę.

W Hotelu Atlantic będziesz otoczony naturą, chwilą, na którą czekałeś cały rok i to pragnienie wakacji i wolności zjednoczyło nas wszystkich bardziej niż dotychczas!

Tegoroczne lato będzie pełne takich samych emocji i relaksu jak zawsze.

Hotel Atlantic oferuje to, co najlepsze dla całej rodziny od najmłodszych do najbardziej dojrzałych!

Nasza piękna prywatna plaża zarezerwowana tylko dla gości hotelowych, przestronna między jednym parasolem a drugim. W tym roku gwarantujemy 20 m2 na każdy parasol (10 m2 wymaga Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów).

Plaża jest z drobnym piaskiem i krystalicznie czystym morzem bez skał, które łagodnie schodzą w dół. Jest plac zabaw dla dzieci, który będzie czyszczony dwa razy dziennie za pomocą określonych produktów, rozrywka jest mile widziana zarówno dla młodych, jak i starszych.

Przebieralnia dla naszych klientów z żelem odkażającym, domek z barem i restauracją pozwala odpocząć i wypić drinka pod parasolem z dopłatą na rachunku.

2 małe boiska, które oferuje nasza plaża, umożliwiają grę w kręgle, tenisa plażowego lub siatkówkę tylko dla członków tej samej rodziny. Parasole i chodniki będą sprzątane każdego ranka. Nasz Chalet to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie lubią piasku lub chcą napić się czegoś orzeźwiającego. Odcinek wybrzeża Giulianova jest niski i piaszczysty: jednolity pas drobnego piasku z szerokimi plażami.
Główny basen z sugestywnym wodospadem, który pozwala ochłodzić się w najgorętsze dni przy otaczających Cię pluskaniach, kącik dla dzieci jest idealny do pluskania się najmłodszych, a dla starszych zjeżdżalnia gwarantuje dobrą zabawę, plus basen z hydromasażem gwarantuje relaks, rozstawione leżaki otaczające baseny pozwalają zrelaksować się wsłuchując w śpiew ptaków, a w tle szum wodospadu, który pozwala fantazjować i znaleźć się w innym zaczarowanym miejscu. Sosnowy las to chluba naszego hotelu, sugestywna: łatwo dostrzec czarne wiewiórki skaczące z piętra na piętro, kolory kwiatów i zapach świeżo ściętych ziół sprawiają, że ma się wrażenie leżenia na polu w wsi, gdy jesteś przed nabrzeżem Giulianova. Można odpocząć i poczytać książkę, podczas gdy dzieci bawią się na placu zabaw.


Basen jest miejscem bezpiecznym dzięki obecności chloru, który ma zdolność neutralizowania wirusów i bakterii. Natomiast zjeżdżalnia będzie odkażana dwa razy dziennie a łóżka przy każdej zmianie klienta.

Obsługa kawiarni, koktajli i aperitifów będzie obsługiwana przez personel.

Śniadanie serwowane w chłodnym sosnowym lesie to okazja, której nie można przegapić.

Hotel Atlantic zaoferuje smaczne obiady i kolacje typowe dla Abruzji, gdzie tradycyjne produkty i przepisy zachowują smak tradycji, ponieważ Abruzja jest szczególnie bogata i obecna.

JADALNIA
bardzo jasny i z widokiem na morze, jest w pełni klimatyzowany. Elastyczne godziny posiłków dają możliwość lepszego zarządzania dniem
Ale dbałość, jaką wkładamy w przygotowanie naszych potraw sprawia, że ​​Twoje wakacje są idealne... z pełnym żołądkiem...

3 WYBÓR MENU ... mięsne, rybne i wegetariańskie

Śniadanie serwowane jest w chłodnym sosnowym lesie, uroczym i relaksującym miejscu na rozpoczęcie dnia w najlepszy możliwy sposób! Oczywiście ze stołami, które są oddalone od siebie i które zostaną oczyszczone po każdej zmianie klienta. Posiada bogaty wybór 5 menu słodkich, pikantnych i owocowych z kawą i cappuccino przygotowanych przez naszego barmana. Nie mniej ważne są lunche i kolacje, które oferują bardzo zróżnicowane menu z 3 opcjami mięs, ryb serwowanych do stołu i wreszcie wiele świeżych warzyw i przystawek, które znajdziesz na stole, zarówno w porze lunchu, jak i kolacji. Codziennie rano serwujemy świeżo przygotowany makaron przez szefa kuchni. Ponadto pizzeria na plaży oferuje możliwość delektowania się pizzą nad morzem z szumem fal w tle. Alternatywa na obiad lub kolację.

TYPOWA KOLACJA ABRUSZA
co tydzień można skosztować typowych dań naszego regionu.


POKOJE:
Classig: Oferuje wszystkie niezbędne usługi dla tych, którzy spędzają wakacje jako zabawne.
Łazienki wyposażone są w prysznic i wychodzą na tyły hotelu.
Serwis plażowy obejmujący parasol, leżak i leżak; klimatyzacja w cenie.

Pokoje posiadają wyposażony taras, suszarkę do włosów, sejf, telefon i linię grzecznościową po przyjeździe oraz wi-fi.

Seafront: idealne połączenie relaksu ze wszystkimi usługami wliczonymi w cenę, zupełnie nowe łazienki z bardzo przestronnymi kabinami prysznicowymi. Serwis plażowy w cenie z parasolem, leżakiem, leżakiem i ręcznikiem plażowym, klimatyzacja w cenie.

Pokoje posiadają wyposażony taras, suszarkę do włosów, sejf, telefon, linię grzecznościową po przyjeździe i Wi-Fi.

Superior: Idealny dla miłośników wspaniałych widoków panoramicznych z najwyższych pięter hotelu oraz dla tych, którzy pragną wszystkich wygód podczas wakacji. Gwarancja parasola w pierwszych rzędach z 2 leżakami i 2 ręcznikami plażowymi w cenie, maksymalna staranność w ustaleniu pozycji stołu w jadalni.

Pokoje posiadają umeblowany taras, suszarkę do włosów, sejf, telefon, linię grzecznościową i wi-fi.
z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy