Hotele i urlop

HOTEL SMERALDO


Lungomare Zara, 119 - 64021 GIULIANOVA LIDO (TE)
+39 085 8000076

opis


Hotel Smeraldo w Giulianova Lido otwiera dla Ciebie pokoje, aby zapewnić Ci fantastyczne wakacje na plaży w jednym z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Abruzji.

Nasz obiekt posiada 80 komfortowych i dobrze wyposażonych pokoi, bardzo przyjaznych do życia, do wszystkich łatwo dostępnych dzięki windy na piętra, które sprawiają, że nasz hotel jest miejscem dobrze dostępnym dla par i rodzin z dziećmi, z inkluzywną obsługą, z tego powodu jednym z najlepszy w kategorii w całej Giulianova.

Hotel Smeraldo oferuje wiele innych usług, zaprojektowanych tak, aby zapewnić Państwu relaksujący i przyjemny pobyt, gwarantowany przez nasz zespół animatorów; dzieci będą się dobrze bawić w naszym parku wyposażonym w wiele gier, a przede wszystkim w aquaparku przy basenie; możesz odpocząć przy naszym basenie lub zanurzyć się w naszym skąpanym w słońcu jacuzzi, a na koniec przenieść się na plażę, aby zrelaksować się na zarezerwowanych leżakach.

To wszystko i wiele więcej, w każdym razie tylko najlepsze dla tych, którzy zdecydują się spędzić wakacje w Hotelu Smeraldo w Giulianova Lido!

serwis


BASEN
Posiadamy trzy baseny i parki wodne zlokalizowane w strategicznym punkcie hotelu, gdzie są słoneczne od rana do wieczora, gdzie można znaleźć bezpłatne leżaki do opalania. (użycie czapki jest obowiązkowe)

BASEN DLA DZIECI ORAZ WODNY: Basen dla najmłodszych do zabawy i nauki bezpiecznego pływania oraz piękny Plac Zabaw ze zjeżdżalniami wodnymi z fontannami o wysokości wody 45 cm; gdzie dzieci mogą bawić się w całkowitym spokoju i być kontrolowane przez rodziców.

PLAŻA
Lido Smeraldo Nasza prywatna plaża znajduje się przed hotelem i jest obsługiwana przez dwa pobliskie bary i prysznice; posiada również plażowy kort tenisowy, kręgle, siatkówkę plażową. Do Państwa dyspozycji mamy prysznice i przebieralnie na obu końcach plaży. Dwa bary zawsze na dwóch krańcach, gdzie mamy umowy i są też usługi. Woda jest krystalicznie czysta i pozbawiona klifów. ZALETY PRZED HOTELEM ZAREZERWOWANYM TYLKO DLA KLIENTÓW, ZŁOŻONY Z KOŃCOWEGO PIASKU WODY, KTÓRY PROGRESYWNIE WZNOSI SIĘ W MIEJSCE ZABAWY DLA DZIECI MAMY TYLKO 5 RZĘDÓW PARASOLÓW.

STREFA PARKOWANIA
W trzygwiazdkowym hotelu Smeraldo w Cattolica zawsze znajdzie się miejsce dla Twojego samochodu na prywatnym i ogrodzonym parkingu.

Zdecydowałeś się na wakacje samochodem? Nie martw się, w Giulianova z łatwością zaparkujesz samochód w wygodny i bezpieczny sposób.

Parking jest ogrodzony i niestrzeżony, ale można bezpiecznie zostawić bagaże w hotelu i korzystać z auta kiedy tylko chcesz lub „zapomnieć” aż do wyjazdu.


ANIMACJA
Z uśmiechem przełamujemy kajdany stresu, angażując Cię w Giulianovę w hotelu Smeraldo z rozrywką. programy i aperitify Disneya, doświadczeni animatorzy i artyści, aby Twoje wakacje były niezapomniane.

Rozrywka: taniec dziecka - rozbudzenie mięśni - mini klub - aperitif - turnieje - laboratorium - aerobik w wodzie i wiele więcej.

Typowy obiad.


POKOJE WYPOCZYNEK
Hotel Smeraldo oferuje szeroki wybór zajęć rekreacyjnych na terenie hotelu: w szczególności korzystać z basenu z trampoliną i parkiem wodnym, plażowych kortów tenisowych, kręgli; Pokój bilardowy, Pokój dziecięcy.

Wybraliśmy kilka atrakcji, które pozwolą Ci odkryć nasz piękny region: Daj się poprowadzić i jak najlepiej wykorzystaj swój pobyt na Riwierze Abruzji!

ROWERY
Możesz robić piękne wycieczki, wypożyczając nasze rowery za darmo.


SIŁOWNIA
Hotel Smeraldo oferuje swoim gościom prestiżową strefę fitness w pełni wyposażoną w sprzęt do podnoszenia ciężarów i fitness.

Ci, którzy uwielbiają dbać o swoje ciało nawet na wakacjach, znajdą w Hotelu Smeraldo wyposażony obiekt, wyposażony w najnowszej generacji maszyny do rzeźbienia ciała w każdej części.

Dbamy o dobre samopoczucie naszych Gości, dlatego jeśli jesteś sportowcem i uwielbiasz dbać o kondycję.


OGRÓD
Hotel Smeraldo dysponuje dużym prywatnym lasem sosnowym z zacienionymi miejscami, gdzie można odpocząć w pełnym relaksie, podczas gdy dzieci bawią się na dużym placu zabaw lub biorą udział w rozrywce.

Zielony las sosnowy wyposażony jest w stoły i krzesła, dzięki którym można cieszyć się morską bryzą, popijając dobry powitalny koktajl oferowany przez hotel.

KUCHNIA DLA DZIECI
PAPIEŻ I WIĘCEJ
Do dyspozycji najmłodszych rezerwujemy to, co najlepsze, wpuszczając do jadalni 30 minut wcześniej w celu jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb, zawsze dostępna zupa jarzynowa, rosół warzywny, pokarm dla niemowląt, sola gotowana i wiele więcej również w porozumieniu z mamami.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy