Hotele i urlop

HOTEL IDEAL


Via San Salvador, 158 - 47922 RIMINI (RN)
+39 0541 720262

opis


Dzięki uprzywilejowanej pozycji na nowo wyposażonym wybrzeżu (ścieżka dla pieszych/rowerowa) w Torre Pedrera, 2 kroki od plaży, w naszym hotelu spędzisz relaksujące wakacje wolne od ograniczeń czasowych, zawsze w towarzystwie wspaniałego widoku na morze.
Giacomo – wielokrotnie nagradzany szef kuchni – i Anna – od ponad 25 lat w branży hotelarskiej – będą w stanie powitać Państwa w najlepszy możliwy sposób i sprawić, że przeżyjecie fantastyczny pobyt, podczas którego zawsze będziecie rozpieszczeni i gdzie naprawdę czuć
„nasz gość honorowy”.

„Inteligentna” formuła zapewniająca maksymalną swobodę, zaprojektowana tak, abyś każdego dnia mógł wybierać, co i kiedy robić, i cieszyć się tym, co najlepsze, co ma do zaoferowania pobyt w Romagna: słońcem, morzem, relaksem, zabawą i... . niesamowite smaki lokalnej kuchni.

serwis


Inteligentna formuła B&B
OD 8.00 DO 11.30 NON STOP
ŚNIADANIE...

Z ponad trzydziestoletniego doświadczenia Giacomo i Anny w branży gastronomicznej i hotelarskiej rodzi się nowy pomysł na wakacje wolnościowe, bez ograniczeń czasowych, już od rana!

Już od 8.00 do 11.30 będzie na Państwa czekał SUPER-BUFET, w którym znajdą Państwo zarówno słodkie, jak i słone przysmaki takie jak: pachnące rogaliki, domowe ciasta i tarty, jogurty, płatki zbożowe, dżemy, syropy, naleśniki, świeże jajka, wędliny i sery nasze otoczenie.

Będziesz miał okazję zjeść śniadanie na naszym wspaniałym panoramicznym tarasie z widokiem na morze aż do późnego rana... będziesz mógł delektować się sałatką pod parasolem, popijając aperitif o zachodzie słońca z widokiem na morze... to tylko niektóre z nowe funkcje, które znajdziesz na my.

Giacomo, wielokrotnie nagradzany Szef Kuchni w kilku programach telewizyjnych (m.in. „Best Chef Italia” emitowanym na platformie Sky) zaskoczy Cię nie tylko swoimi przysmakami, ale także emocjonującym Show Cooking bezpośrednio w jadalni!

Przyjedź i ciesz się wolnymi wakacjami, zasługujesz na to!

Kochasz wygodę i chcesz zatrzymać się u nas na obiedzie?
BEZ PROBLEMU...

... dla chętnych możliwość wykupienia "naszego" obiadokolacji na tarasie z widokiem na morze o zachodzie słońca. Szef Kuchni Giacomo codziennie proponuje „smak dnia”, jedno danie, któremu zawsze towarzyszą wykwintne desery wykonane wyłącznie jego rękami.

3 rodzaje pokoi
Pokoje w Hotelu Ideal są nowoczesne i funkcjonalnie i komfortowo umeblowane, a większość z nich ma wspaniały widok na morze: nasz 3-gwiazdkowy hotel oferuje naprawdę przestronne pokoje, które doskonale nadają się na rodzinne wakacje.

Posiadamy 2 pokoje z certyfikatem Ausl dla osób niepełnosprawnych

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy