Hotele i urlop

Hotel e Residence Elisabetta


Via Pitagora, 11 - 47042 Cesenatico (FC)
+39 3292089959

opis


Rodzina Brighi wie, jak sprawić, by wakacje na wybrzeżu Romagna były wydarzeniem, które będzie powtarzane co roku! Gościnność, doświadczenie i jakość, jaką poświęcamy każdemu gościowi, sprawiają, że jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w najważniejszych i długo wyczekiwanych świętach.

Z 50-letniego doświadczenia stworzyliśmy nowe rozwiązanie dla tych, którzy chcą swobodniejszego i bardziej eleganckiego rozwiązania ze wszystkimi wygodami hotelu! 21 gościnnych apartamentów w rezydencjach różnego typu znajduje się 150 m od hotelu.

serwis


Wiele usług zarówno dla osób przebywających w hotelach, jak i tych przebywających w apartamentach.
Odkryj z nami wiele twarzy wakacji!

NASZA KUCHNIA:
Codziennie pyszne dania z naszej kuchni, zawsze starannie przygotowane i z poszanowaniem prawdziwych tradycji Romanii.
Bogaty bufet śniadaniowy, w porze lunchu i kolacji wybór pomiędzy trzema pierwszymi daniami również z domowym makaronem (własnoręcznie!!!),
cztery drugie dania mięsne lub rybne, owoce lub deser.

TOTALIZATOR PIŁKARSKI:
Jeśli chcesz odpocząć w hotelu, będziesz mieć do dyspozycji basen z zewnętrznym obszarem do hydromasażu i solarium (leżaki i parasole), które pozwolą Ci się zrelaksować. Przyjemna przerwa po dniu spędzonym nad morzem lub na cotygodniowych zorganizowanych wycieczkach.
RODZINY:
Szczególna dbałość o potrzeby najmłodszych. Łóżeczka i łóżeczka dla dzieci, pakiet niemowlęcy w pokoju (podgrzewacz do butelek, przewijak), naczynia dla niemowląt na życzenie rodziców, pokój dziecięcy z grami, kredkami i kostiumami. Stowarzyszone parki rozrywki i rozrywka na plaży.

SPORT:
Bezpłatne materiały informacyjne na temat tras, mały warsztat mechaniczny z zamkniętą przestrzenią do przechowywania rowerów, menu dla sportowców, pralnia, siłownia i sauna. Przewodnicy, którzy będą Ci towarzyszyć w wycieczkach oraz po rezerwacji, masaże i pomoc medyczno-sportowa.

Z NAMI NIGDY NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ!
Możesz spędzić dni nad morzem, na basenie lub skorzystać z wielu cotygodniowych wycieczek z przewodnikiem, które oferujemy!

z € 28,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy