Hotele i urlop

HOTEL LA CARAVELLA


Via Catullo, 12 - 47814 Bellaria Igea Marina (RN)
+39 0541 331035
+39 0541 339084

opis


Witamy na gościnności Hotel La Caravella jest w rzeczy każdego dnia , jest naturalnym sposobem, aby powitać naszych przyjaciół gości z uśmiechem , jest w dobrych rzeczy, które nam służą i opieki , z którymi myślimy o potrzebach tych, którzy chcą cieszyć się dobre wakacje .

23 komfortowe pokoje, zdrowa kuchnia i oddany do dobrych smaków Romania, zaledwie kilka kroków od plaży , z Gelso Park i centrum dla pieszych z Igea Marina to pierwsze informacje, które chcemy powiedzieć .

Rodzinny . Blisko do plaży . Prywatny parking . Kurator kuchnia .

serwis


Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, suszarka, balkon , TV, telefon, klimatyzację i sejf.

Od kuchni w La Caravella przyjść tylko dobre rzeczy : codziennie wybór menu z mięsa lub ryby , smaczne w formie bufetu, gotowanych i surowych warzyw, mięs i serów z naszej okolicy . Teresa i Marisa wprowadzi najlepsze dania z lokalnych tradycji , z naciskiem na lokalne produkty i przygotować zdrowe i prawdziwe .

Śniadanie jest najlepszym sposobem, aby zacząć dobry dzień i naszego bogatego bufetu z ciasta , ciasteczka i ciasta domowej roboty z pewnością umieścić w dobrym nastroju .

Dzieci Hotel La Caravella są najbardziej goście specjalni . Dla najmłodszych dostępne są fotele , wózki , aby przejść do plaży, leżaki i łóżeczek dla pokoju .

Prywatny parking . W pobliżu plaży .

z € 37,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy