Hotele i urlop

HOTEL AZZURRA


Via Milano, 10 - 47043 Gatteo Mare (FC)
+39 0547 87242
+39 0547 87301

opis


Witamy w Hotelu Azzurra ............. PARADISE DLA TWOICH DZIECI! Znany ze wszystkich udogodnień, znajduje się 100 metrów od morza, na zamkniętym dla ruchu kołowego placu w pobliżu sklepów, kościoła i promenady. Składa się z budynku głównego (z 2 rodzajami pokoi na 1. i 2. piętrze oraz na 3. piętrze) z dwoma windami, dwoma klimatyzowanymi salami jadalnymi, barem, czytelnią, dużym odkrytym tarasem, salą gier i piłkarzyków, holem zagraj w Myszkę Mickey dla dzieci i zależność, położoną 20 metrów od hotelu od strony morza, całkowicie odnowioną w obu łazienkach, meblami, windą, salą bilardową, playstation, rowerami, ogrodzonym placem zabaw i wieczornym miejscem do tańca dla dzieci , baseny. Pokoje gier. Park rozrywki.

serwis


SKŁADANE PARKOWANIE NA 150 METRACH WYSTARCZAJĄCE DLA WSZYSTKICH BEZPŁATNYCH SAMOCHÓD WI-FI NA WSZYSTKICH WSPÓLNYCH OBSZARACH I POKOJACH GOSPODARCZYCH

Główne gazety dostępne w hali Nowe 20 rowerów, nowe podniesione solarium, z którego rozpoczyna się nowa piękna woda o długości około 30 metrów, nowe pomieszczenie do zabawy z konsolą do gier i rozrywki dla młodszych dzieci w basenie.

Grandissima pula 200 metrów kwadratowych z 4 terapeutycznego wodospady i 3 zabawy zjeżdżalni wodnych o różnych długościach, dla dzieci i dorosłych oraz dla dzieci brodzikiem degradujących od 25 do 50 cm. Szkoła pływa codziennie. Do dyspozycji Gości jest duże solarium wokół basenu i antresola wyposażona w leżaki i parasole, a animator na placu zabaw zapewnia rozrywkę dla dzieci. Dwa duże podgrzewane baseny hydroterapeutyczne uzupełniają centrum basenowe Hotel Azzurra. Pokoje gier. To bardzo szczególne i uprzywilejowane traktowanie czeka na dzieci z naszego hotelu na niezapomniane wakacje: piękna maxigonfiabile, zabawy kule maxivasca, huśtawki, tenis stołowy, bigliardini, domy, i wiele innych gier wszelkiego rodzaju czekają !!!

DUŻA PLAC ZABAW DLA DNIA W MIEJSCOWOŚCI PRZESTRZENI WZBOGACONEJ W PLAC ZABAWY ZAWSZE OTWARTY OBUDOWANY W ZALEŻNOŚCI

Klub dla dzieci w czasie posiłków, aby rodzice mogli jeść spokojnie i podczas godzin słonecznych dla pełnego relaksu w basenie.

HOTEL AZZURRA JEST WYPOSAŻONY W 2 POJEDYNCZE POKOJE (sala angela i niebieski pokój) KLIMATYZOWANE I CAŁKOWICIE ODNOWIONE

Śniadanie w formie bufetu z szerokim i bogatym wyborem. Jeśli chodzi o menu, jest to wybór między 3 pierwsze i 3 sekundy, z których pierwsza i druga ryba. Menu dla dzieci na lunch i kolację. Bufet warzywny na obiad i kolację oraz wybór deseru, deseru i owoców. Cotygodniowy wieczór Romagna. Nasze 100 pokoi nie jest tego samego typu, ale wszystkie są nowocześnie urządzone i wyposażone w lodówkę, telefon, suszarkę do włosów, telewizor LED, sejf, nową łazienkę z prysznicem, indywidualnie regulowaną klimatyzację i większość balkonu.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy