Hotele i urlop

HOTEL RONDINELLA


Viale Zara, 86 - 47042 Cesenatico (FC)
+39 0547 83106
+39 0547 673196

opis


HOTEL RONDINELLA: 40 lat
doświadczenia w twoich usługach.


Trzygwiazdkowy hotel CESENATICO położony jest w spokojnej okolicy, obok dużego parku z mnóstwem zieleni, stawów, placu zabaw i ścieżek sportowych, z dala od zgiełku i 150 metrów od plaży.

Idąc pieszo lub rowerem naszych 3-gwiazdkowych gości hotelowych do centrum Cesenatico i atmosfery affascinante Port zaprojektowany przez Leonardo da Vinci, a w ciągu kilku minut można dotrzeć do miasta Gatteo, Cervia i Pinarella.

serwis


Usługi hotelowe
Winda wewnątrz i na zewnątrz z sejfem Scala, barem, salą śniadaniową, telewizją satelitarną, w pełni klimatyzowaną, solarium, ogród z placem zabaw dla dzieci, tenis stołowy, ogrodzony parking, bezpłatne korzystanie z rowerów z siedzeniami dla dzieci.

Kuchnia hotelu 3 gwiazdki Rondinella Cesenatico jest punktem doskonałości. Przysmak wyleczony z wyboru menu, dania z ryb oferowane codziennie w tradycji regionu Adriatyku w stylu romańskim. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest w hotelowym barze 3 gwiazdki, w następnym ogrodzie.

Wystrój pokoi w hotelu Rondinella Cesenatico jest nowoczesny i wygodny, z każdym obiektem z mini-baru klimatyzacją, balkonem telefonicznym, sejfem z TV - SAT.

Usługi Plaża
Świetny basen, świetna zjeżdżalnia wodna, kabiny, siatkówka plażowa, gra w Bocce, koszykówka, animacja, mini klub - plac zabaw dla dzieci, kącik fitness.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy