Hotele i urlop

HOTEL ASTOR


Via Fratelli Vivaldi, 94 - 48125 Lido di Classe (RA)
+39 0544 939437
+39 0544 939418

opis


Hotel Astor , 3 - gwiazdkowy hotel w Lido di Classe jest idealnym wyborem dla tych, którzy kochają spokój, życie morskie , zdrowe , proste i czyste pokoje oraz przyjazną właściciela i pracowników. Rodzina Zoffoli prowadzi go od 1972 roku .


Położony w cichej okolicy , Astor jest twój hotel na klasy Lido , otoczony ogrodem pełnym kwiatów i wyposażone , na przebywanie na otwartej latem , na niezapomniane wakacje na plażach Ravenna .

serwis


Z Hotel Astor Istnieje 5 rodzajów pokoi, każdy zaprojektowany, aby spełnić życzenia naszych gości, którzy mają różne potrzeby i prośby. Przyjdź do zapoznania się z naszą 3-gwiazdkowy hotel z pokojami z balkonami z widokiem na morze, znajdziesz to wygodne i praktyczne, wyposażone we wszystkie udogodnienia.


Nasza jest mała, rodzinna i spokojny: to pozwala nam poświęcić szczególną uwagę do czyszczenia każdym pokoju, pokój bielizny co dwa dni, podczas gdy w łazience otrzymuje codziennie.

Hotel Astor jest twój hotel z typowym Romagna w Lido di Classe. Każdego dnia nasz szef kuchni zachwyci Państwa z bogatym menu, z 4/1 i 4/2 z mięsa ryb lub wyboru serwowane przy stole, zawsze towarzyszy bufet z przystawkami, sałatki i pyszne desery. Zwracamy szczególną Wybór składników i przygotowanie każdej potrawy, przynieść do stolika autentyczne smaki Romagna tradycji i poza nią.

Nasz 3-gwiazdkowy hotel i restauracja oferuje panoramiczne widoki na morze oraz klimatyzowaną salę. Śniadanie, bogate w formie bufetu, serwowane w oranżerii i ogrodu. Również w ogrodzie organizowane są regularnie kolacje z grilla na świeżym powietrzu.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy