Hotele i urlop

HOTEL MILANO


Via L.Cadorna , 27 - 38064 Folgaria (TN)
+39 0464 721256
+39 0464 723724

opis


Miłość do tej pracy została przekazana na przestrzeni lat:
"PASY CZASU, PASJA JEST".

Staramy się słuchać potrzeb, krytyki i uznania naszych lojalnych klientów, aby stale ulepszać nasze usługi. W szczególności naszą uwagę koncentrujemy w kuchni przygotowanej przez Paolę, przygotowującej pyszne dania typowe dla tradycyjnych i wegetariańskich.

serwis


Nasz hotel znajduje się w przepięknej gminie Folgaria, w jednym z najspokojniejszych zakątków kraju. W odległości krótkiego spaceru od centrum i kilka minut od ośrodka narciarskiego.

Nasz hotel (dwie gwiazdki) ma 15 jasnych pokoi z prywatnymi udogodnieniami, telewizją satelitarną, suszarką do włosów i telefonem, przestronne wnętrza i na zewnątrz z czytelniami, barem, windą, możliwością Wi-Fi. Na zewnątrz: parking, taras - solarium, plac zabaw dla dzieci i ogród dla dorosłych relaksu.
W naszej kuchni staramy się stworzyć dania, które stymulują podniebienie, utrudniając łączenie tradycyjnej kuchni z kreatywnością, aby każde danie było wyjątkowe.
Każdego dnia można delektować się domowymi makaronami, świeżo upieczonymi ciastami i daniami przygotowanymi z sezonowych warzyw.
Docenisz kuchnię wegetariańską z seitanem, tofu, soję przygotowaną według przepisów smacznych i intrygujących.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy