Hotele i urlop

HOTEL JAN MARIA

Sup

Str鑔a do Ruf de Soracrepa, 6 - 38032 Canazei (TN)
+39 0462 602145
+39 0462 602722

opis


Daniel i Sabrina Fosco wraz z małym Andreas i Roberta i wszystkich pracownik贸w , wita wszystkich " Hotel Jan Maria , Canazei , Val di Fassa , Trentino, w radosnym i rodziny , zaprojektowane, aby spełnić wszystkie potrzeby i prośby. Naszym celem jest, aby Twoje wakacje spokojny , relaksujący i niezapomniany.

L 'hotel położony jest w odległości zaledwie 500 metr贸w od centrum Canazei (8 minut spacerem) i 800 metr贸w od wyjścia z kolejki linowej Belvedere (12 minut ) , a zimą prowadzi bezpośrednio na stokach Sella Ronda w Dolomitach Superski ; a latem jest punktem wyjścia do malowniczych wycieczek na wysokości. W zimie mamy prywatny transfer do narciarskiego Canazei .

Lokalizacja naszego hotelu jest w cichej i słonecznej , centralnej , a jednak z dala od ruchu , idealne na lato i zimę .

Zapraszamy do nas ... nie pożałujesz !

serwis


Hotel Jan Maria, Canazei, Val di Fassa, Trentino, roztacza się wspaniały widok na zewnątrz Dolomit贸w, listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wewnątrz panuje domowa atmosfera, nadany przez harmonii, kt贸ra istnieje pomiędzy Daniel & Sabrina i ich lojalnych pracownik贸w. Uśmiech i życzliwość ze wszystkim jest to, co nigdy nie zabraknie w trakcie pobytu.

Gł贸wnym celem jest zadowolenie wszystkich naszych gości i niezapomniane wakacje i spokojny.

Usługi wliczone w cenę
Centrum odnowy biologicznej: sauna, łaźnia turecka, jacuzzi dla 6 os贸b. Ręczniki. Herbaty ziołowe.
Siłownia Technogym
Wi-Fi w pokojach, w restauracji i barze
Duży parking wok贸ł hotelu

ZIMA:
Przechowalnia nart z suszarką do but贸w
Bezpłatny autobus do narciarskich Belvedere Canazei

Latem:
Przechowalnia rower贸w pokryte
Rowery g贸rskie dostępne dla gości
Ogr贸d z grami dla dzieci

Pokoje rozmieszczone są na trzech piętrach. Spokojne, słoneczne i wygodne, meble z drewna orzechowego.

Wszystkie posiadają: balkon ze stołem i krzesłami; TVsat; Radio; telefon; bezpieczne; łazienka z prysznicem i suszarką do włos贸w.
Wi-Fi. Winda.
Kuchnia, śniadanie w formie bufetu, nasz szef kuchni jest wrażliwy na potrzeby wszystkich gości i przygotowuje potrawy bez glutenu dla os贸b z chorobą trzewną; dania bez produkt贸w mlecznych; menu wegetariańskie i wegańskie; żywność dla niemowląt.

z € 00,00
informacje zapytanie
gdzie jesteśmy